کد خبر:

5660

http://shahron.ir/?p=5660

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمادگی کشتارگاه صنعتی شهرداری برای ذبح رایگان دام در عید قربان

مدیر کشتارگاه صنعتی شهرداری کاشان از آمادگی این کشتارگاه برای ذبح رایگان دام در روز عید قربان همانند سال‌های گذشته خبر داد.

علی دهقانی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک بیان کرد: باتوجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و ممنوعیت ذبح دام در معابر و منازل سطح شهر، کشتارگاه صنعتی شهرداری کاشان آمادگی ذبح رایگان از ساعت ۶:۳۰ بامداد در روز عید قربان را دارد.

وی با اشاره به تمهیدات این کشتارگاه برای ذبح سالم و شرعی قربانی گفت: با حضور سه دامپزشک از شبکه دامپزشکی، معاینات قبل از کشتار به منظور اطمینان از سلامتی دام‌ها انجام می‌شود و ناظر شرعی این کشتارگاه نیز بر رعایت اصول فقهی نظارت می‌کند.

مدیر کشتارگاه صنعتی شهرداری کاشان به شهروندان توصیه کرد: خیرین در روز عید قربان به جای ذبح دام در مکان‌های غیرمجاز و غیربهداشتی برای حفظ سلامتی خود و دیگران از بیماری‌های شایع با حضور در کشتارگاه صنعتی و گرفتن مهر تأیید بهداشت و سلامت قربانی از خدمات رایگان این مجموعه بهره‌مند شوند.

دهقانی در پایان تأکید کرد: این کشتارگاه ظرفیت مناسبی برای انجام تمامی خدمات از ذبح دام تا شست‌وشوی بهداشتی آن با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی دارد.

گفت‌و‌گوی کامل را در فایل صوتی زیر بشنوید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp