کد خبر:

5597

http://shahron.ir/?p=5597

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از ابتدای سال جاری تاکنون
دفن بیش از ۶۷ درصد متوفیان کاشان در آرامستان‌های سطح شهر

غلامعلی ساران آمار متوفیان کاشان در چهار ماهه نخست امسال را ۸۹۹ نفر اعلام کرد و گفت: از این میزان، تنها ۲۸۸ متوفی در «دارالسلام» دفن شده و ۶۱۱ متوفی در زیارتگاه‌ها و آرمستان‌های سطح شهر دفن شده‌اند که این از لحاظ بهداشتی، روحی، زیست محیطی و... جای نگرانی دارد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان در جمع خبرنگاران با گلایه از دفن اموات در زیارتگاهها و آرامستان‌های سطح شهر، بر دفن اموات در آرامستان مرکزی شهر«دارالسلام» تأکید کرد و گفت: براساس دستورالعمل سازمان آرامستان‌های کشور، تمامی متوفیان شهرستان‌ها باید درآرامستان اصلی و مرکزی شهرستان‌ها دفن شوند.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از مدیران و مسئولانی که در وضعیت قرمز شیوع کرونا درکاشان با حضور خود در سازمان آرامستان‌های کاشان از کارکنان این سازمان در خط مقدم مبارزه با کرونا تکریم به عمل آوردند، از برخی مسئولان شهرستان کاشان نیز به دلیل عدم توجه به این قشر از ایثارگران عرصه خدمت‌رسانی گلایه کرد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌ها خاطرنشان کرد: در وضعیت قرمز شیوع کرونا در کاشان حق مطلب در رابطه با کارکنان آرامستان‌های کاشان ادا نشد و فعالیت‌های پرسنل این سازمان که صفر تا صد انتقال، شست‌وشو، غسل و کفن و دفن بیماران کرونا را بر عهده داشتند، تحت‌الشعاع فعالیت‌های مهم و قابل تقدیر دیگر سربازان خط مقدم مقابله با کرونا قرار گرفت.

به گفته وی، از ۴۴ نفر پرسنل آرامستان‌های کاشان، تعدادی از آنها طی این مدت و در حین ماموریت و خدمات رسانی به مردم به ویروس کرونا مبتلا شدند که بعد از بهبودی بلافاصله به محل کار خود بازگشتند.

شایان ذکر است از ۸۹۹ مورد متوفیان چهار ماهه نخست تعداد ۴۸۶ نفر مرد، ۳۶۱ نفر زن، ۵۲ نفر نوزاد، دو شهید مدافع حرم و ۴۸ نفر پدر و مادرشهید و جانباز هستند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp