کد خبر:

8938

http://shahron.ir/?p=8938

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امام جمعه کاشان در مراسم بهره‌برداری از سیستم‌های جدید فرودگاه کاشان:
ارتقای ظرفیت‌های فرودگاه کاشان برای پاسخگویی به نیاز شهرستان‌های مجاور و استان قم

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، با تأکید بر ارتقای ظرفیت‌ها و عملکرد فرودگاه کاشان، نقش آن را پاسخگویی به نیازهای فرودگاهی و پروازی شهرستان‌های مجاور و حتی استان قم دانست.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در مراسم رونمایی از سیستم‌های جدید فرودگاه کاشان که در قالب سی و دومین هفته طرح چلچراغ توسعه برگزار شد، مهیا شدن زمینه فعالیت مجدد فرودگاه بعد از وقفه ناشی از شیوع بیماری کرونا و همچنین برخی ملاحظات منطقه را به فال نیک گرفت.

وی تصریح کرد: زیبنده کاشان نبود که با این پتانسیل و ظرفیت، یکی از چهار رکن توسعه منطقه که بهره‌مندی از امکانات فرودگاهی و هواپیمایی است محروم می‌ماند.

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، با یادآوری موقعیت کاشان در قلب منطقه و کشور گفت: فرودگاه کاشان علاوه بر فعالیت ذاتی و نیز عملکرد ارتباطی بین اصفهان و تهران یک پدیده و زیرساخت ضروری به شمار می‌رود.

سلیمانی، با اذعان به اینکه پرواز به چند شهر محدود پاسخگوی منطقه کاشان نیست، عنوان کرد: کارکرد فرودگاه در این منطقه به دلیل وجود شهرستان‌های متعدد پیرامونی و همچنین همجواری با استان پهناور قم که فاقد چنین زیرساختی است، بسیار اهمیت دارد.

وی، با اشاره به مزیت دسترسی به خدمات پروازی فرودگاه کاشان برای اهالی استان قم تأکید کرد: استفاده از خدمات این فرودگاه در مقایسه با فرودگاه‌هایی مانند مهرآباد، امکان برخورداری از سفری آسان‌تر و با هزینه کمتر را برای اهالی این استان میسر می‌کند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp