کد خبر:

8127

http://shahron.ir/?p=8127

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رئیس دبیرخانه دائمی مرکز رویدادهای فرهنگی-هنری کاشان:
شانزدهین جشنواره ملی تئاتر مهر در اسفندماه برگزار می‌شود

اکبر رضوانیان از برگزاری شانزدهین جشنواره ملی تئاتر مهر در اسفندماه به دبیری خیام وقار خبر داد و گفت: امسال بخش‌های مجازی و آنلاین این جشنواره تقویت می‌شود و آثار منتخب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مکان‌های خاصی به روی صحنه خواهند رفت.

اکبر رضوانیان در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک توجه ویژه به بخش نمایش‌نامه‌نویسی را از مهم‌ترین رویکردهای شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر برشمرد و تصریح کرد: با پررنگ کردن دیگر بخش‌های جشنواره و مجازی‌سازی آن در عین حفظ تأثیرات فرهنگی، می‌توان این رویداد را به گونه‌ای متفاوت برگزار کرد.

وی برگزاری این جشنواره طی ۱۵ سال گذشته را چراغی برای آینده دانست و تأکید کرد: تولیدات محتوایی جشنواره‌ها سرمایه‌های فرهنگی شهر هستند که باید آرشیو شوند و فارغ از تغییر مدیریت‌ها در دوره‌های مختلف، بستری برای استفاده از این تولیدات را برای مدیران ایجاد کند.

رضوانیان با بیان اینکه بسیاری از داشته‌ها و ظرفیت‌های کاشان با رویدادهای استانی، منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی معرفی می‌شود، اذعان کرد: تعدد رویدادهای فرهنگی برگزارشده در سال‌های اخیر کاشان را تبدیل به مقصد فرهنگی در کشور ساخته است.

رئیس دبیرخانه دائمی مرکز رویدادهای فرهنگی-هنری ضرورت توجه ویژه‌تر به حفظ و اعتلای افتخارات کاشان در عرصه ملی را خواستار شد و گفت: پایتختی کتاب و نهج البلاغه، شهر جهانی خانه، شهرملی نساجی و… یعنی داشته‌هایی که باید به حفظ زوایای آن بپردازیم و خروجی خاصی از آن داشته باشیم.

رضوانیان تدوین تقویم رویدادهای فرهنگی-هنری کاشان را با کمک دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی این شهر یادآور شد و تبیین کرد: گردآوری این مجموعه، برنامه‌های فرهنگی کاشان در فصول مختلف سال را به مخاطبان خود در سراسر کشور اعم از مراکز فرهنگی، سفارتخانه‌ها و… معرفی و بسترسازی لازم برای تبدیل این رویدادها به رویکرد را فراهم می‌کند.

وی تشکیل دبیرخانه مرکز رویدادهای فرهنگی-هنری کاشان را فرصتی برای کشف فرصت‌ها دانست و تصریح کرد: بنا به اهمیت کاشان در مقام شهر ملی نساجی، جشنواره مد و لباس فجر امسال بخش ویژه‌ای را به معرفی دستبافته‌های سنتی کاشان اختصاص داده است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp