کد خبر:

10210

http://shahron.ir/?p=10210

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانوی هنرمند رشته تجسمی کاشان:
مردم شهر به داشتن و دیدن آثار حجمی خوب احتیاج دارند

تنها بانوی مجسمه‌ساز کاشانی حاضر در دومین سمپوزیم ملی مجسمه‌سازی کاشان، بر این باور است برگزاری چنین رویدادهایی در شهر مثبت است و مردم به داشتن و دیدن مجسمه‌ها و المان‌های خوب و سازنده احتیاج دارند.

فاطمه اسماعیلی طاهری متولد ۱۳۷۲ در طاهرآباد که در اولین سمپوزیم ملی مجسمه‌سازی کاشان در مقام دستیار حضور داشته است، می‌گوید: در این دوره در جایگاه یکی از هنرمندان راه‌یافته به سمپوزیوم، ساخت سردیس شهید علی تقی‌زاده میدانی را برعهده داشته‌ام.

مدیر «گروه هنری خشت» در ارتباط با چگونگی ارتباط‌گیری خود با سوژه توضیح می‌دهد: مطالعه زندگی‌نامه این شهید فرمانده که در سال ۱۳۶۱ در جریان عملیات رمضان به شهادت رسیده است، باعث شد تا با روحیات و خط فکری ایشان بیشتر آشنا بشوم و در نهایت بتوانم سردیس مناسبی از ایشان بسازم.

فارغ‌التحصیل رشته ارتباط تصویری از دانشگاه شریعتی تهران به تأثیرات مثبت دومین سمپوزیم ملی مجسمه‌سازی کاشان با محوریت شهدای فرمانده این دیار اشاره و تأکید می‌کند: چنین برنامه‌هایی برای شهر رزومه حساب می‌شود و هر چقدر پربارتر باشد، کاشان در سطح ملی بیشتر مطرح خواهد شد و مقدمه‌ رقم خوردن بسیاری از اتفاقات خوب را در زمینه هنرهای تجسمی کاشان فراهم می‌کند.

مدیر اجرایی چندین نقاشی دیواری در سطح شهر کاشان ادامه می‌دهد: به طور کلی سمپوزیوم، فضایی ایجاد می‌کند که هنرمندان می‌توانند چه مجازی و چه حقیقی، از یکدیگر در حوزه حرفه‌ای خود اطلاعات بگیرند و به طور طبیعی اگر این اتفاق در سطح ملی برگزار شود، خیلی بهتر است.

اسماعیلی طاهری در پایان پایین بودن سطح هماهنگی بین نهادهای اداری را متذکر می‌شود و مطرح می‌کند: حتماً باید برای اجرای بهتر، بابرنامه‌تر و سریع‌تر بودن امور برنامه‌هایی مانند سمپوزیوم، هماهنگی بیشتری بین دستگاه‌های مرتبط وجود داشته باشد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp