کد خبر:

9612

http://shahron.ir/?p=9612

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تصویب شورای شهر
کاشان در ۱۴۰۰ با ۷۷۷ میلیارد تومان اداره می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان با بیان اینکه بودجه پیشنهادی از سوی شهرداری در ابتدا 700 میلیارد تومان بوده است، گفت: این رقم پس از بررسی در صحن شورای شهر در سال گذشته به عدد 777 میلیارد تومان رسید و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش شهرآن سید مرتضی حسینی ۳۹ درصد بودجه را مربوط به هزینه‌های جاری و ۶۱ درصد را شامل هزینه‌های عمرانی دانست و عنوان کرد: بودجه ۷۷۷ میلیارد تومانی شامل شهرداری کاشان و سه سازمان سیما، منظر و فضای سبز، سازمان حمل‌و‌نقل بار و مسافر و سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی می‌شود.

حسینی ادامه داد: اگر بودجه سازمان‌های آرامستان‌ها، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و عمران و بهسازی را هم که مستقل از مجموعه شهرداری کاشان اداره می‌شوند، لحاظ کنیم، میزان بودجه به رقم ۸۳۶ میلیارد تومان می‌رسد.

وی در رابطه با اهداف مدنظر در تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ تشریح کرد: تکمیل پروژه‌های ناتمام، توزیع متوازن بودجه در کل پهنه شهری، پوشش درخواست‌های معتمدان محلی و تحلیل واقعی‌تر هزینه‌ها از اهداف شهرداری کاشان در تدوین بودجه امسال بوده است.

حسینی بیشترین سهم بودجه را مربوط به حوزه حمل‌ونقل و ترافیک با حدود ۳۳ درصد عنوان کرد و ادامه داد: محیط زیست و خدمات شهری با حدود ۸ درصد در مقام دوم و کالبد و شهرسازی با حدود ۶ درصد در رتبه سوم قرار می‌گیرد.

وی در پایان به سهم عوارض و پرداخت‌های مردمی که در حوزه درآمدهای پایدار شهرداری می‌گنجند، پرداخت و تصریح کرد: متأسفانه منابع پایدار؛ از جمله عوارض نوسازی، صنفی و خودرو در بودجه امسال هم سهم کمتر از ۲۰ درصدی دارد و خواهشمندم تا شهروندان گرامی نسبت به پرداخت بدهی‌های خود مسئولانه عمل کنند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp