کد خبر:

7553

http://shahron.ir/?p=7553

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با هدف انتقال پیام‌های بهداشتی و آموزشی مقابله با کرونا
آژیر قرمز کووید ۱۹ با اتوبوس غدیر به صدا در آمد

صبح روز سه‌شنبه، 4 آذرماه اتوبوس گردشگری شهرداری کاشان با اجرای نمایش عروسکی موزیکال در سطح شهر پیام‌های بهداشتی و آموزشی مقابله با ویروس کرونا را به شهروندان کاشانی متذکر شد.

در این برنامه که به همت فرهنگسرای بانوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، شهرداری منطقه دو و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان رقم خورد، «گروه عروسکی دبستان شکوفه‌های دانش» به اجرای نمایش‌های عروسکی موزیکال در خیابان‌های اصلی شهر و فازهای یک و دو ناجی‌آباد پرداختند. این برنامه چندین هدف را دنبال میکرد:

آموزش و ابلاغ پیام‌های بهداشتی و هشدار خطر کویید ۱۹ به مردم همراه با ارتقا روحیه شادابی و نشاط آنان در زمان قرنطینه، توجه به روحیه کودکان که دچار استرس و افسردگی‌های ناشی از کرونا شده اند و آموزش‌های ویژه به آنان با نمایش عروسکی  و ابلاغ  تقدیر و تشکر ویژه مردم از کادر بهداشت و درمان که یار و همراه مردم در این دوران هستند از اهداف این نمایش سیار خیابانی بود.

عکس: کاظم پایواره

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp