کد خبر:

9703

http://shahron.ir/?p=9703

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با پیشنهاد بیمارستان میلاد و موافقت مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری
خانه تاریخی آل‌ یاسین میزبان «سفیران سلامت» شد

بر اساس پیشنهاد بیمارستان میلاد و موافقت مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، اجرای طرح «سفیران سلامت» از امروز همزمان با شروع هفته سلامت در خانه تاریخی آل یاسین آغاز شد.

به گزارش شهرآن، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، در خصوص طرح سفیران سلامت عنوان کرد: بر مبنای این طرح چندین پزشک حاذق و متخصص شهرستان از امروز تا پایان هفته سلامت با حضور در خانه تاریخی آل یاسین نسبت به ویزیت رایگان بیمارانی را که تمکن مالی لازم برای مراجعه به پزشک ندارند، اقدام می‌کنند.

مهدی بذرافشان با اشاره به اینکه شناسایی و معرفی بیماران از سوی پایگاه‌ها و مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی انجام پذیرفته است، گفت: حضور و استقرار پزشکان و تأمین تجهیزات معاینه و ابزار درمانی نیز به همت بیمارستان میلاد صورت گرفته است.

وی افزود: مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان نیز، خانه تاریخی آل یاسین را مهیای اجرای این طرح پسندیده کرده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، در خصوص دلیل انتخاب خانه آل یاسین به عنوان محل اجرای طرح سفیران سلامت عنوان کرد: علاوه بر دسترسی آسان مراجعه‌کنندگان ساکن نقاط کم‌برخوردارتر شهر به عنوان ویژگی مهم این مکان، پیشینه آن در زمینه کارهای خیرخواهانه و گره‌گشایی از مشکلات مردم و البته روح معنوی ناشی از برگزاری مراسم پاسداشت مقام خاندان آل‌الله در این بنای باقدمت -که می‌تواند از این منظر نیز التیام‌یخش آلام بیماران باشد- از دلایل این انتخاب محسوب می‌شود.

بذرافشان این اقدام را با هدف کمک به شهروندان کم‌بضاعت و در راستای انجام دادن مسئولیت‌های اجتماعی مدیریت شهری و بیمارستان میلاد دانست و افزود: شایسته است در شرایط دشوار کنونی هر مجموعه‌ای از ظرفیت‌های در اختیار خود برای کم کردن حجم مشکلات مردم بهره گیرد.

وی با قدردانی ویژه از تلاش‌های بیمارستان میلاد، از نقش‌آفرینی سازنده دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای هر چه مطلوب‌تر این طرح تقدیر کرد.

بذرافشان همچنین از تداوم همکاری با مراکزی مانند بیمارستان میلاد برای اقدام‌هایی نظیر ارائه خدمات آموزشی و رسانه‌ای با محوریت موضوعات پزشکی و سلامت عمومی خبر داد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp