کد خبر:

9618

http://shahron.ir/?p=9618

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای حفظ سلامت گروه‌های هنری
اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به تعویق افتاد

برگزاری آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر به دلیل شیوع ویرورس کرونا و قرمز شدن وضعیت شهر کاشان، لغو شد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، رئیس ستاد برگزاری جشنواره با اشاره به شرایط خاص کشور و کاشان در زمینه کرونا و افزایش موارد ابتلا و فوت ناشی از این ویروس گفت: به دلیل وضعیت قرمز کاشان از روز دوشنبه ۱۶ فروردین‌ماه و اعمال محدودیت‌های کرونایی، اختتامیه جشنواره که قرار بود ۲۰ فروردین‌ماه، همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی برگزار شود لغو و به زمان دیگری موکول شد.

محمدحسین واحدیان با تأکید بر حفظ جان هنرمندان بیان کرد: در راستای حمایت از سلامت گروه‌های هنری و جلوگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا و بر اساس تصمیم ستاد برگزاری جشنواره، مقرر شد اختتامیه جشنواره و معرفی برگزیدگان تمامی بخش‌های این رویداد اعم از بخش صحنه‌ای، کودک و نوجوان و بخش نمایشنامه‌نویسی لغو و زمان دیگری برای این آیین در نظر گرفته و اعلام شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با بیان اینکه به جهت شرایط موجود کشور و عدم اجرای حضوری گروه‌های هنری، امکان پخش فیلم نمایش‌هایی که در اولویت جشنواره شانزدهم قرار گرفته، از ۷ فروردین‌ماه در سایت تیوال به نشانی https://www.tiwall.com مهیا شده است، عنوان کرد: تا کنون ۷ هزار و ۹۸۵ نفر از نمایش‌ها بازدید کرده‌اند و علاقه‌مندان تا ۲۰ اردیبهشت می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور از نمایش‌های منتخب دیدن کنند.

شایان ذکر است شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به دبیری خیام وقارکاشانی با تلاش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp