کد خبر:

6866

http://shahron.ir/?p=6866

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

One Comment

  1. مجتبی

    دستمریزاد به این مردان بی ادعای پاکدست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجلی پاکدستی و درستی در روزگار وانفسای اقتصاد
پاکبان کاشان چک ۳۵۰ میلیون تومانی را نقد نکرد

به گزارش شهرآن و به نقل از پورتال خبری کاشان، پاکبان الیگودرزی ساکن کاشان صاحب کیف پول گم‌شده‌ای را که حاوی 350 میلیون تومان چک روز و مقداری پول نقد بود، با پیگیری شخصی یافت.

علی کولیوند در هنگام کار در نیمه‌های ‌شب، کیف پولی را در حدفاصل میدان شورا و میدان امام حسن (ع) یافته و بعد از بازگشایی متوجه می‌شود که حاوی ۳۵۰ میلیون تومان چک روز و مقداری پول نقد و مدارک شخصی است.

کولیوند با اشاره به اینکه در کیف یافته‌شده شماره تلفنی وجود نداشت، می‌گوید: از روی مدارک، نام‌خانوادگی صاحب کیف را پیدا و پس از تماس با ۱۱۸ شماره یکی از اقوام او را پیدا کردم. در نهایت آقای محمد محبی با ارائه مشخصات دقیق کیف پول، به مال خود رسید.

پاکبان پاکدست ۳۰ ساله که در کنار همسر و فرزندش در راوند کاشان سکونت دارد، تأکید می‌کند: حق هر کس باید به خودش برگردد. امکان استفاده از این پول برای من هم بود؛ اما باید به عاقبت بد خوردن مال حرام فکر کرد.

لازم به ذکر است که شهردار کاشان، سعید ابریشمی‌راد نیز با اطلاع از این خبر، وظیفه خود دانست تا از سوی خانواده شهرداری و مردم کاشان از پاکبان مسئول و متعهد شهر قدردانی ویژه‌ کند که در اولین فرصت اتفاق خواهد افتاد.

 

عکس: پورتال خبری کاشان

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp