کد خبر:

7416

http://shahron.ir/?p=7416

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

۲ Comments

  1. مجتبی

    آقای دادستان باید به فوریت با این متخلفین برخورد شدید کند.

  2. ابوالفضل

    سلام و خدا قوت می گم خدمت کارکنان محترم شهرداری امیدوارم ایشان هر چه سریعتر سلامتیشون رو به بهبودی باشه و واقعا متاسفم که عده بخاطر منفعت طلبی و جاه طلبی حتی جان همشهریان هم اندکی براشون ارزش نداره و به بردار و همشهری هم رحم نمی کنند 😥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط کاسب متخلف در خیابان محتشم رخ داد
حمله با سلاح سرد به دو مأمور شهرداری حین انجام وظیفه

کارشناس مسئول ستاد انضباط شهری شهرداری گفت: روز گذشته دو نفر از مأموران این ستاد پس از مواجهه با تخلفات متعدد در یکی از میوه‌فروشی‌های خیابان محتشم به ویژه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بعد از تذکر به متخلفان، مورد ضرب، شتم و جرح با استفاده از سلاح سرد قرار گرفتند که یکی از مأموران از ناحیه بازو به شدت مجروح و برای عمل جراحی روانه بیمارستان شد.

فرامرز یزدی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک تصریح کرد: این اتفاق در شرایطی رخ داد که دو مأمور پس از مشاهده عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین تخلفات دیگر توسط صاحب و کارگران مغازه نسبت به تذکر به آنان اقدام می‌کنند که با هجوم میوه‌فروش متخلف مواجه شده و به شدت مضروب و مجروح می‌گردند.

وی همکاری ستاد انضباط شهری با فرمانداری ویژه و ستاد مقابله با کرونا را یادآور شد و گفت: همزمان با ابلاغ محدودیت‌های فعالیت روزانه صنوف، نیروهای ستاد انضباط شهری در قالب ۹ نفر با سه دستگاه خودرو در دو شیفت کاری به همکاری با عوامل نیروی انتظامی، بازرسی اصناف، دادگستری و فرمانداری در برخورد قانونی با موارد نقض محدودیت‌ها فعالیت دارند.

کارشناس مسئول ستاد انضباط شهری شهرداری افزود: نظارت کلی در مقابله با موارد نقض پروتکل‌های بهداشتی توسط برخی اصناف با فرمانداری است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده این موارد آن را به این نهاد گزارش کنند یا با سامانه تلفنی ۱۳۷ درمیان بگذارند.

یزدی همراهی واحدهای صنفی مرکز شهر با محدودیت‌های اعلام‌شده را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: بنا به گلایه‌های فراوان شهروندان از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی نانوایی‌ها، در صورت ابلاغ ستاد مقابله با کرونا می‌توانیم به این موضوع ورود پیدا کنیم.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp