کد خبر:

8109

http://shahron.ir/?p=8109

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دادستان عمومی و انقلاب کاشان:
انتقال انبارهای ضایعات به خارج از شهر ضروری است

دادستان عمومی و انقلاب کاشان فعالیت انبارهای ضایعات در داخل شهر را تهدیدی علیه بهداشت عمومی دانست و گفت: این انبارها باید با کمک شهرداری به خارج از شهر منتقل و شهرکی مجزا برای آن در نظرگرفته شود.

روح‌الله دهقانی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک مطالبه‌گری مردم و برانگیزی حساسیت‌های آنان به مسائل زیست‌محیطی و بهداشت را خواستار شد و اذعان کرد: شهروندان از طریق سامانه‌های شهرداری یا ارائه گزارش به دادستانی فعالیت انبارهای غیرمجاز خانگی و… را اطلاع‌رسانی کنند.

وی افزود: در سطح شهر اصلاً قابل پذیرش نیست که خانه یا انباری به دپوی ضایعات اختصاص یابد و با تأمین منفعت‌های سودجویانه برای برخی افراد، بهداشت عمومی را تهدید کرده و مسائل زیست‌محیطی ایجاد کند.

دهقانی از شهروندان خواست نسبت به ضعف مدیریت پسماندهای عفونی در برخی مراکز بهداشتی حساس باشند و تصریح کرد: بر اساس جلسات متعدد و انعقاد قرارداد بین شهرداری و مراکز بهداشتی درمانی، از ابتدای بهمن‌ماه پسماندهای عفونی نباید به هیچ عنوان با زباله‌های شهری همراه شود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp