کد خبر:

8138

http://shahron.ir/?p=8138

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دبیر نخستین جشنواره ملی تصویرسازی سه‌بعدی عنوان کرد:
استفاده از آثار هنری جشنواره جهت بهبود سیما و منظر شهری

دبیر نخستین جشنواره ملی تصویرسازی سه بعدی از استفاده از آثار هنری این جشنواره در بهبود سیما و منظر شهری خبر داد و گفت: این آثار علاوه بر انتشار به صورت کتاب، در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد تا در بخش زیباسازی شهری استفاده شود.

حسین صدقی در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک تصویرسازی سه بعدی را هنری نوپا در کشور دانست و تصریح کرد: کاشان جزو شهرهای پیشتاز کشور در برگزاری این رویداد تخصصی است که موفق شد توجه هنرمندان و هنردوستان ۲۴ استان کشور را به خود جلب کند و با داوری ۲۶ اثر در مرحله نهایی از طریق وبینار، در نهایت ۴ اثر برگزیده را برای تجلیل در اختتامیه انتخاب کند.

وی افزود: در برنامه اختتامیه این رویداد قرار است یکی از آثار فاخر در بخشی از دیوارهای شهر به نمایش عمومی دربیاید و بابی را برای شناخته شدن این هنر به علاقه‌مندان باز کند.

صدقی آثار ارسال‌شده به جشنواره‌های فرهنگی-هنری را به مثابه بانک اطلاعاتی برای مدیران اجرایی قلمداد و اذعان کرد: داشتن منبع آرشیوی از فعالیت‌های فرهنگی-هنری گذشته و حال، علاوه بر صرفه‌جویی در منابع مادی و معنوی، می‌تواند ما را از آزمون و خطای مجدد طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی بی‌نیاز کند.

این پژوهشگر و نویسنده، کاشان را پایتخت بسیاری از هنرهای دستی خواند و یادآور شد: تنها در هنر نساجی سنتی با استفاده از دستگاه شعربافی در گذشته ۴۰ نوع پارچه تولید می‌شد و پارچه مخمل برای اولین بار از کاشان به دیگر شهرهای جهان راه یافت.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp