کد خبر:

7574

http://shahron.ir/?p=7574

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

One Comment

  1. مجتبی

    سلام و خداقوت به تمامی زحمتکشان پروژه زیرگذر؛ با امید به اتمام آن زودتر از موعد مقرر به برکت نام سردار ششهید جبهه مقاومت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در راستای احداث زیرگذر انجام گرفت
تخریب و آزاد‌سازی محوطه ستاد نیروی انتظامی و ساختمان راهنمایی و رانندگی

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از تخریب و آزاد‌سازی میزان در تعریض محوطه ستاد فرماندهی نیروی انتظامی و ساختمان مدیریت راهنمایی و رانندگی واقع در مسیر بزرگترین پروژه ترافیکی کاشان با اعتباری بالغ بر 98 میلیارد ریال خبر داد.

احمد شاه‌بالایی عزم راسخ و اراده و پشتکار بخش‌های مختلف مدیریت شهری برای اتمام پروژه زیرگذر «سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» را یادآور شد و ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان در روند اجرای پروژه، تأکید کرد: تعامل و همراهی شهروندان فهیم کاشانی به ویژه در زمینه آزادسازی‌ها و بازگشایی گلوگاه ترافیکی میدان مدخل شهر در مقام یکی از حیاتی‌ترین ورودی‌های شهرکاشان، عامل مهمی برای تسریع در تکمیل این پروژه محسوب می‌شود.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری از ابتدای فعالیت خود عملیات آزادسازی و تعریض معابر شهری و رفع گره‌های ترافیکی و نقاط حادثه‌آفرین و پرتردد را یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری در راستای اجرای طرح ساماندهی معابر شهری و بهبود و ارتقای سطح کیفی حمل‌ونقل و روان‌سازی ترافیک شهری دانست.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان هدف از این آزادسازی را اجرای بزرگترین پروژه ترافیکی کاشان و تعریض معابر و بازگشایی گره‎های ترافیکی بلوار قطب راوندی ذکر کرد و گفت: توافق صورت‌گرفته با نیروی انتظامی و پلیس راهور شامل ۸۸۳۱ مترمربع عرصه به همراه ۱۷۶۸ مترمربع اعیانی و۴۰۰ متر طول دیوارکشی بوده است که طی توافق صورت‌گرفته با نیروی انتظامی برای تخلیه مکان فرماندهی پلیس راهور و انتقال موقت آن، محل قبلی ساختمان منطقه دو شهرداری کاشان واقع در بلوار شهید مفتح منظور گردید .

شاه‌بالایی با اشاره به اینکه امروزه آزادسازی و تعریض خیابان‌ها و معابر شهری، عمده‌ترین راهکار برای کاهش بار ترافیکی در سطح شهرهاست، تصریح کرد: هزینه آزادسازی مذکور بالغ بر ۹۸ میلیارد ریال بوده که ازمحل اعتبارات شهرداری منطقه دو تأمین شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه، آزادسازی و تعریض خیابان‌ها را بدون همیاری و مشارکت شهروندان امری دشوار دانست و خاطرنشان کرد: آزادسازی، راهبردی برای رهایی از ترافیک شهری است و با توجه به قرارگیری پروژه زیرگذر سردارشهید حاج قاسم سلیمانی درمنطقه دو، تخریب و آزادسازی مذکور به همت عوامل پرتلاش حوزه املاک منطقه دوشهرداری کاشان صورت پذیرفت.

وی در پایان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی و همکاری شهروندان و مالکین واقع در مسیر پروژه به ویژه فرماندهی نیروی انتظامی و مدیریت پلیس راهور کاشان عنوان کرد: انتظار می‌رود با اینگونه تعاملات بستر پیشبرد طرح‌های عمرانی و خدماتی بیشتری در سطح منطقه دو فراهم شده و باتوجه به اینکه همت و تلاش مدیریت شهری بر افزایش رفاه و اعتماد اجتماعی است، مجموعه مدیران و پرسنل این منطقه کوشیده‌اند تا در حد توان خود برای خدمت‌رسانی به شهروندان فهیم کاشانی و عمران و آبادانی این منطقه گام‌های مؤثری بردارند.

شایان ذکر است از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۹ هزار و ۳۰۰ مترمربع تملک و آزادسازی با اعتباری بالغ بر ۴۸۵ میلیارد ریال در مکان‌های مهم منطقه دو صورت گرفته است که می‌توان به  معابری؛ مانند خیابان امیرکبیر، خیابان شهید صباغ‌زاده، بلوار شهیدان خاندایی، خیابان ۲۲ بهمن؛ کوچه شهید دادرس، کوچه روشن و کوچه ۱۴معصوم (ع)، خیابان کارگر، بلوارقطب راوندی و بلوار کشاورز اشاره کرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp