کد خبر:

9596

http://shahron.ir/?p=9596

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در راستای جلوگیری از عوارض کم‌تحرکی
مسابقات تنیس پدر پسری جام نوروز برگزار شد

مدیریت ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، به مناسبت نوروز 1400 اقدام به برگزاری مسابقات تنیس پدر و پسری و مسابقات آزاد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، در این دوره از مسابقات که در قالب برنامه ورزش و سلامت در قاب نوروز ویژه آقایان به سرپرستی بهرام محمدی در زمین‌های تنیس پارک آیت‌الله مدنی به مدت چهار روز پیگیری شد، هشت تیم شرکت‌کننده به صورت تک حذفی با هم به رقابت پرداختند و پس از انجام هفت بازی مهیج، سیدجواد ثابت‌قدم و سید محمدطاها ثابت‌قدم توانستند مقام اول را کسب کرده و مرتضی دست‌آموز و علی دست‌آموز نیز در جایگاه دوم قرار گرفتند.

در جریان برگزاری رقابت‌های آزاد تنیس نیز ۱۶ بازیکن حضور داشتند که بعد از انجام دادن ۱۵ بازی به صورت تک حذفی، محمدرضا زیوری موفق به کسب مقام اول شد و ابراهیم حسین‌زاده مقام دوم را از آن خود کرد.

این دوره از مسابقات با هدف توسعه ورزش همگانی و جلوگیری از عوارض کم تحرکی در بین شهروندان از سوی مدیریت ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و با همکاری آکادمی تنیس کاشان، شهرداری منطقه پنج و اداره ورزش و جوانان به داوری بهرام محمدی، محمدرضا زیوری و محمد ملارضایی انجام و در پایان به نفرات برتر لوح یادبود و جوایز اهدا شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp