کد خبر:

9590

http://shahron.ir/?p=9590

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در پی سقوط پنج متری از طبقه همکف به داخل چاه
آتش‌نشانان به داد مصدومِ محبوس در چاه رسیدند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری کاشان گفت: در پی سقوط خانم ۴۴ ساله و مصدومیت وی از ارتفاع پنج متری ساختمان در حال ساخت، عملیات امداد و نجات به دست آتش‌نشانان انجام گرفت.

روح‌الله فدایی عنوان کرد: به دنبال تماس باشماره ۱۲۵ آتش‌نشانی کاشان مبنی بر وقوع این حادثه در یک ساختمان پنج طبقه در حال ساخت در خیابان امیرکبیر، محله دیزچه، تیم عملیاتی امداد و نجات ایستگاه شماره ۲ این سازمان به محل اعزام شده و نسبت به انتقال مصدوم اقدام کردند و وی را به تیم‌های عملیاتی اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

فدایی درمورد این حادثه گزارش داد: این خانم در حال بازدید از ساختمان بوده است که از طبقه همکف به زیر زمین و سپس به چاه حدود دو متری در حال حفر سقوط می‌کند و چون توانایی خروج از آن را نداشته از آتش‌نشانی درخواست کمک می‌شود.

وی در پیان تأکید کرد: در این رابطه از کارفرمایان، مهندسان و مالکان اینگونه ساختمان‌ها درخواست داریم تا اصول ایمنی را در ساخت و سازها؛ از جمله محصور کردن فضاهای خطرساز رعایت و شرایط ایمنی را در کل مراحل کار فراهم نموده تا دیگر شاهد حوادث از این دست نباشیم.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp