کد خبر:

9012

http://shahron.ir/?p=9012

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوقلوهای سه ساله با تلاش آتش‌نشانان نجات یافتند

آتش‌نشانان کاشانی دوپسربچه سه ساله را که داخل اتاق خواب محبوس شده بودند، نجات دادند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در تماس با سامانه ۱۲۵ خبر گرفتار شدن این کودکان دو قلو در اتاق خوابشان به آتش‌نشانی اعلام شد که در پی آن ستاد فرماندهی، تیم امداد نجات ایستگاه ۲ سازمان را به محل حادثه واقع در خیابان شهید ستوده این شهر، اعزام کرد.

روح‌الله فدائی افزود:با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه براثر نقص قفل درب رخ داده است و کودکان در آن محبوس شده‌اند که در اولین فرصت مشکل را با تجهیزات مرتبط برطرف نمودند.

سخنگوی سازمان ضمن اعلام اینکه این حادثه از سوی مادر نگران خانواده مبنی بر حبس شدن کودکان خردسال در منزل و عدم توانایی وی و والدین برای باز کردن درب، خبرداده شد افزود: این دوقلوها در صحت و سلامتی به خانواده نگران و مضطرب‌شان تحویل داده شدند.

فدائی در پایان از کلیه شهروندان محترم خواست از تنها گذاشتن کودکان نوپا در اتاق، اتومبیل، داخل وان حمام یا استخر و همچنین از قرار دادن اشیا نوک تیز و برنده، داروها، سموم و حشره‌کش‌ها در نزدیکی کودک خودداری کنند و هیچ وقت در این سن کودکان را هنگام بازی تنها نگذارند و به اقتضای سن کودک موارد ایمنی را به او آموزش بدهند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp