کد خبر:

10198

http://shahron.ir/?p=10198

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رئیس دانشگاه پیام نور کاشان:
مشورت با پژوهشگران بسیاری از مشکلات جامعه و مدیریت شهری را رفع می‌کند

محمد حمیدی در ویژه‌برنامه رادیویی رویداد «میراث جاویدان» با اشاره به اینکه همه دنیا کاشان را در مقام یک شهر باتمدن می شناسند، بیان کرد: قدمت طولانی کاشان در نخستین خاستگاه تمدن بشری باعث شده است که مفاخر و مشاهیر زیادی از این خطه به مردم جهان معرفی شوند.

وی با بیان اینکه در دانشگاه پیام نور کاشان بیش از ۵۰ مورد پایان‌نامه درباره مشاهیر و مفاخر کاشان وجود دارد، ابراز داشت: به واسطه همین دانشمندان و نام‌آوران کاشانی پیشرفت‌های زیادی را در حوزه‌های مختلف علوم پایه و انسانی در کشور و حتی جهان شاهد بوده‌ایم.

رئیس دانشگاه پیام نور کاشان با اشاره به اینکه دانشمندان و نام‌آوران کنونی کاشانی نیز در حوزه ‌ای مختلف علمی در سطح کشور و حتی در جهان درخشیده‌اند، تصریح کرد: با این وجود بزرگترین دغدغه این مشاهیر این است که دستاوردهای علمی آنها به نوعی کاربردی و در زندگی روزمره مردم مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه مردم جامعه نیز باید نگاه خود را به دانشمندان و پژوهشگران با توجه بیشتری معطوف کنند، خاطرنشان کرد: این باعث می‌شود که علم و دانش و استفاده آن در حوزه‌های مختلف اجتماعی ارتباط نزدیک‌تری به هم گرفته و اثرات مطلوب آن برای مردم ملموس‌تر شود.

حمیدی با بیان اینکه مشورت با پژوهشگران باعث رفع بسیاری از مشکلات جامعه و مدیریت شهری می‌شود، افزود: نگاه دانشمندان به جامعه و محیط اطراف خود بر پایه مستندات علمی است و از این رو مشارکت آنها در تصمیم‌گیری‌ها می‌تواند جامعه را مطابق با دستاوردهای علمی و پژوهشی به سمت رفاه و آسایش سوق دهد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp