کد خبر:

5297

http://shahron.ir/?p=5297

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رئیس شورای اسلامی شهر:
شورا با وجود نظرات مختلف، نسبت به تلاش شهرداری متفق‌القول است

رئیس شورای اسلامی شهر گفت:در شورای شهر افرادی با نظرات مختلف وجود دارند اما قطعاً نسبت به تلاش شهرداری، شهردار و مدیران شهری به خصوص بخش‌های پایین‌دستی متفق‌القول هستند.

علی‌رسول‌زاده در دیدار اعضای شورای اسلامی، شهردار و مدیران شهری با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان که به مناسبت هفته شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برگزار شد، با تأکید بر جایگاه ویژه کاشان به عنوان یکی از شهرهای مهم استان و کشور بیان کرد: با توجه به وظایف متعدد شهرداری‌ها که تا ۴۰۰ وظیفه می‌رسد، شهرداری‌ کاشان برای پاسخ به نیازها و مشکلات مسئولیت سنگینی برعهده دارد.

وی، با اشاره به شیوع ویروس کرونا از سال گذشته، نقش‌آفرینی شهرداری در این زمینه را یادآور شد و گفت: با وجود تلاش‌های همه دستگاه‌‌ها و نهادها به خصوص نهادهای مردمی، اما بخش اعظم کار بر عهده شهرداری‌ها بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر با تقدیر از بخش‌های خدماتی شهرداری، از زحمات سازمان آرامستان‌ها به خصوص عوامل تغسیل و تدفین به صورت ویژه قدردانی کرد.

رسول‌زاده، ضمن ارج نهادن به تلاش‌های صورت‌گرفته در شهرداری تصریح کرد: البته نقدها و اشکالاتی هم وجود دارد که باید به صورت کارشناسی بررسی شود تا امر خدمت‌رسانی روز به روز و بهتر از گذشته ارتقا یابد.

وی، ایثارگری‌ها و رشادت‌ها برای حفظ انقلاب و نظام اسلامی به خصوص حماسه‌آفرینی مردم کاشان در هشت سال دفاع مقدس را متذکر شد و بر لزوم خدمت‌گزاری خالصانه متناسب با این فداکاری‌ها تأکید کرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp