کد خبر:

5816

http://shahron.ir/?p=5816

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رئیس شورای اسلامی شهر:
شورا و شهرداری فعلی بعد از چند سال شهامت اجرای زیرگذر را پیدا کردند

علیرضا پورعسگری در اولین مصاحبه رسمی خود با برنامه صبح سیلک پس از انتخاب به ریاست شورای اسلامی شهر به بزرگترین پروژه ترافیکی کاشان اشاره کرد و آن را یک ابرپروژه نامید.

رئیس شورای شهر کاشان با بیان اینکه موضوع ترافیک شهری یکی از چالش‌های عمده است گفت: با توجه به افزایش وسعت کاشان، حجم حمل و نقل و ترافیک شهر چند برابر شده این در حالی است که معابر مرکزی اکثراً متناسب این حجم بالای ترافیک نیستند. این چالش عمده شهرهایی مانند کاشان، جزو مشکلات اساسی است که گریبان‌گیر مدیریت شهری و حوزه‌های مختلفی مانند نیروی انتظامی و پلس راهور می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پروژه زیرگذر بزرگ‌ترین پروژه در طول عمر شهرداری محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: من این پروژه را همواره به عنوان ابرپروژه یا مگاپروژه معرفی می‌کنم و همه امکانات را صرف می‌کنیم تا این ابرپروژه که بر اساس مطالعات زیادی توسط مشاوران طرح تفصیلی و ترافیکی انجام شد و بعد از چندین سال نقطه نظرات کارشناسی شده، شهامت اجرایی کردن آن را شورا و شهرداری فعلی پیدا کردند، به نتیجه برسد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp