کد خبر:

8243

http://shahron.ir/?p=8243

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رئیس مرکز اورژانس شهرستان کاشان عنوان کرد:
بروز ۹۱ مورد سوختگی افراد در حوادث سال جاری

رئیس مرکز اورژانس شهرستان کاشان با بیان آمار حوادث سال جاری، عنوان کرد: در مدت گذشته از سال جاری 91 مورد سوختگی افراد ناشی از حوادث در کاشان و اطراف آن رخ داده که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 98 مورد بوده است.

حسین ریاحی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک تعامل مستمر مرکز اورژانس با سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بر ارائه خدمات دوجانبه برای نجات جان افراد در حوادث تأکید کرد و گفت: آتش‌نشانان در بیشتر حوادث به خصوص تصادف‌های جاده‌ای به رهاسازی افراد آسیب‌دیده و گرفتار در خودروها می‌پردازند و با این کار یاری‌گر واحد درمان می‌شوند.

وی فراگیری آموزش‌های ایمنی و امدادی را یک ضرورت برای تمامی شهروندان برشمرد و تصریح کرد: افراد ناظر اگر دوره‌های ایمنی و امدادی را گذرانده باشند، می‌توانند به کمک آسیب‌دیدگان بشتابند و به جای پرکردن فضای مجازی با عکس‌های دلخراش ناجی هم‌نوعان خود شوند.

ریاحی تجهیزات مرکز اورژانس شهرستان کاشان را به‌روزرسانی‌شده همراه با فعالیت افراد مجرب خواند و اذعان کرد: این مرکز با ۲۳ پایگاه در کاشان و اطراف آن به خدمت‌رسانی می‌پردازد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp