بهره‌برداری از پروژه‌های سی و دومین چلچراغ توسعه در فرودگاه کاشان

با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان و همچنین جمعی از مسئولان منطقه، از سیستم کمک ناوبری DVOR-DME و نیز سیستم روشنایی باند فرودگاه که از پیشرفته‌ترین و بهترین برندهای موجود در این زمینه است و قابلیت‌هایی نظیر ارتقای ایمنی پروازها و امکان پرواز در شب را برای نخستین بار برای فرودگاه کاشان مهیا می‌کنند، در قالب پروژه‌های سی و دومین هفته چلچراغ توسعه بهره‌برداری شد. در این مراسم از مدیرعامل و تعدادی از کارکنان، کارشناسان و متخصصان فرودگاه کاشان قدردانی شد.

افتتاحیه زمین چمن مصنوعی حسن‌آباد

در سی و یکمین هفته چلچراغ توسعه، از پروژه زمین چمن مصنوعی حسن‌آباد به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع و ارزش ۱۰ میلیارد ریال، واقع در انتهای بلوار شهید معمار با حضور جمعی از اهالی حسن‌آباد، معتمدان این منطقه، شهردار کاشان و رئیس ادراه ورزش و جوانان شهرستان کاشان بهره‌برداری شد.

مراسم افتتاحیه خانه فرهنگ تمدن و میدان کتاب

همزمان با سی‌امین هفته چلچراغ توسعه از دو پروژه «خانه فرهنگ تمدن» واقع در بلوار مرحوم تفضلی (صنعت) و «میدان کتاب» در بلوار امام رضا (ع) با حضور نماینده ولی‌فیقه و امام جمعه کاشان، استاندار اصفهان، شهردار کاشان و سایر مسئولان استان و شهرستان بهره‌برداری شد. اعتبار صرف‌شده برای این دو پروژه شهری حدود ۶ میلیارد تومان بوده است.

اعتراض به وقت افتتاح محور علامه فیض کاشانی

پروژه بهسازی محور علامه فیض کاشانی با اعتبار چهار میلیارد تومانی و وسعت ۱۰ هزار متر مربع در حالی صبح سه‌شنبه، ۲۱ بهمن‌ماه افتتاح شد که شیرینکامی آن برای مردم با اعتراض و هیاهوی گروه قلیلی از معترضین به کم شدن عرض سواره‌رو و محدودیت حرکت سواره در محور بهسازی‌شده تلخ شد. به گفته شهردار کاشان در نشست خبری ۸ بهمن‌ماه طرح بهسازی محور آرامستان فیض بر اساس مصوبات شورای ترافیک در سال‌های ۹۴ و ۹۸، مصوبات شورای شهر و پیشنهادهای طرح تفصیلی عملیاتی شده است و در شرایط فعلی امکان تردد خودرو از سمت میدان حسن‌آباد کمافی‌السابق وجود دارد. همچنین بر اساس تصمیم شورای اسلامی شهر تحقق‌پذیری و امکان اجرای محور پیشنهادی طرح جامع با هماهنگی اداره میراث فرهنگی در حال بررسی است.

عملیات عمرانی پردیس فرهنگی کارگر

شهرداری کاشان به دنبال تبدیل یکی از سوله‌های ارزشمند بتنی کارخانه ریسندگی شماره سه کاشان در خیابان کارگر کاشان است. این فضا با ۵۳۰۰ متر زیربنا بزرگترین پردیس فرهنگی شهر کاشان خواهد بود که با توجه به پیوست‌های فرهنگی در یکی از نقاط محروم کاشان احداث می‌شود. پردیس کارگر شامل کارگاه‌های آموزشی، سالن مطالعه، آمفی‌تئاتر و… خواهد بود. شهردار کاشان مجموع هزینه این پردیس را حدود ۲۰ میلیارد تومان اعلام و ابراز امیدواری کرده است تا فاز یک آن تا شهریور ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.

پیاده‌راه علامه فیض کاشانی

مدتی است عملیات عمرانی پیاده‌راه علامه فیض کاشانی در حد فاصل سه‌راهی شهید خراسانی و میدان حسن‌آباد با مساحت ۱۰ هزار متر مربع به پایان رسیده است. ۴۰ میلییارد ریال ارزش این پروژه است که شامل اقداماتی نظیر دیواره‌سازی، ایجاد فضای سبز، احداث موتورخانه، آبنما، زباسازی منظر و… می‌شود. این پروژه در دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

نشست خبری شهردار کاشان با اهالی رسانه

نشست خبری شهردار کاشان، سعید ابریشمی‌راد با اصحاب رسانه صبح امروز، ۸ بهمن‌ماه در سالن کنفرانس شهرداری کاشان برگزار شد. در این نشست به مسائلی نظیر پارکینگ چارسو، ساختمان راهب، زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، احیای بافت تاریخی، آزادسازی‌های انجام‌شده در معابر و رفع گره‌های ترافیکی شهری، وضعیت بلوار صنعت، بودجه شهرداری در سال آتی و ده‌ها موضوع خرد و کلان دیگر شهری پرداخته شد.

عملیات عمرانی زیرگذر کاشان

عملیات عمرانی بزرگترین پروژه ترافیکی کاشان موسوم به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همچنان ادامه دارد. نیروهای عمرانی در حال حاضر علاوه بر خاک‌برداری، به نصب دیواره‌های بتنی این پروژه هم مشغول هستند. بنا به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان زیرگذر تا پایان تابستان ۱۴۰۰ برای وسایل نقلیه قابل تردد خواهد بود.

عملیات زیرسازی بلوار صنعت

بلوار صنعت در آینده‌ای نزدیک با تکمیل ۱۰۰ درصدی آزادسازی‌ها به بلوار حضرت زینب (س) و میدان سهراب سپهری راوند متصل خواهد شد. این روزها اداره راهسازی معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان در حال زیرسازی و تسطیح این مسیر است.

آسفالت کمربندی، حدفاصل میدان شهید منتظری تا خیابان فلسطین

با اتمام اهم اقدامات عمرانی زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حد فاصل خیابان فلسطین تا میدان شهید منتظری، معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان اقدام به آسفالت لاین کندرو کمربندی به منظور بازگشایی مسیر میدان شهید منتظری به سمت میدان شهید زجاجی کرده است. این مسیر از روز شنبه،۲۰ دی‌ماه بازگشایی خواهد شد و محدودیت‌های ترافیکی خیابان ۲۲ بهمن به روال سابق خود بازخواهد گشت.

زباله‌های وقت‌نشناس

بارها اعلام شده است که شهروندان زباله‌های خود را رأس ساعت ۱۰/۳۰ شب بیرون بگذارند تا هم زیبایی و نظافت شهر در طول روز حفظ شود و هم پاکبان‌ها با سهولت بیشتری پسماندها را جمع‌آوری کنند؛ با این وجود شاهدیم که در نقاط مختلف شهر زباله‌هایی خارج از ساعت اعلام‌شده در معابر قرار داده می‌شوند. گزارش حاضر گوشه‌ای از صحنه‌های نازیبایی است که در نیمروز یکشنبه، ۳۰ آذرماه ثبت شده است.

یک اتفاق خوب برای حفظ منظر گنبد خانه بروجردی‌ها

صبح یکشنبه، ۱۸ آبان‌ماه با تشکیل جلسه‌ای در شهرداری کاشان توافق‌نامه‌ای به امضا رسید که بر اساس آن با حذف ۵ غرفه از طبقه همکف ساختمان راهب در جبهه خیابان علوی به متراژ ۱۳۰ متر مربع، منظر گنبد خانه بروجردی‌ها حفظ خواهد شد. این جلسه با حضور نماینده مالک، شهرداری کاشان، شورای اسلامی شهر، دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری ویژه کاشان، اداره میراث فرهنگی، اداره راه و شهرسازی شهرستان و همچنین متخصصان امر رقم خورد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp