کد خبر:

8157

http://shahron.ir/?p=8157

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سومین «رو در رو» با عفت پدرام‌فر
نتوانستیم کمیسیون خانواده را در شورای شهر تشکیل بدهیم

عضو شورای اسلامی شهر کاشان در یازدهمین نوبت «رو در رو» از نتایج تلاش‌های خود در جهت احقاق حقوق بانوان و پرداختن به مسائل مبتلا‌به نهاد خانواده‌ می‌گوید.

تنها بانوی پارلمان شهری کاشان در پاسخ به میزان موفقیت خود در تحقق حقوق بانوان و اجرایی کردن برنامه‌های خود گفت: یکی از چالش‌ها و نیازهای ما در شهر کاشان بحث ثبات و تحکیم خانواده است. یکی از کارهایی که مورد نظر من بود پرداختن به امور مشاوره و آموزش‌های خانواده بود که کمتر توانستم به سرانجام برسانم و حتی نتوانستیم کمیسیون خانواده را در شورای اسلامی شهر تشکیل بدهیم.

عفت پدرام‌فر ادامه داد: در بخش مسائل فرهنگی بیشتر بر آموزش؛ به خصوص برای دختران جوان در مراحل قبل و بعد از ازدواج تأکید داشتم. همچنین در مدارس می‌توانستیم طرح‌هایی را برای دانش‌آموزان داشته باشیم که متأسفانه به آن پرداخته نشد و امیدواریم با طرح‌هایی که مورد نظر است و با تجربه‌ای که به دست آوردیم، در شورای آینده با تعداد بیشتری از افراد با دغدغه‌های فرهنگی بتوانیم به این امور دست پیدا کنیم.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp