کد خبر:

8229

http://shahron.ir/?p=8229

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سین جیم شهردار؛ کمبود فضاهای بازی برای کودکان در مسکن مهر

«سین جیم شهردار» پاسخگویی مستقیم شهردار کاشان به پرسش‌های شهروندان است. سعید ابریشمی‌راد در این قسمت به مطالبه یکی از شهروندان کاشانی مسکن مهر درباره کمبود فضاهای بازی برای کودکان پاسخ می‌گوید.

شهردار کاشان در پاسخ به مطالبه یکی از ساکنان مسکن مهر در ارتباط با نبود امکانات رفاهی کافی برای تفریح و بازی بچه‌ها گفت: در سه سال گذشته سعی کردیم با حضور معتمدان اقداماتی را شروع کنیم و در پایین‌دست مسکن مهر دو بوستان «کاشان‌مهر» و «ایران‌مهر» را افتتاح کرده‌ایم که در هر دو وسایل بازی کودکان وجود دارد.

سعید ابریشمی‌راد ادامه داد: برنامه‌ریزی کرده بودیم که در بلوار اصلی مسکن مهر محور فضای سبزی را ایجاد کنیم. اگر این مسئله که مطرح شد مدنظر ساکنان باشد اولویت را تغییر داده و ایجاد فضای سبز در قسمت بالادست مسکن مهر را در دستور کار قرار می‌دهیم.

سوالات خود از شهردار کاشان را به صورت ویدئو افقی به ادمین کانال شهرداری در تلگرام (KashanAdmin۹۶@)، ادمین کانال تلگرامی شهرآن (Shahron_admin@) و یا صفحه اینستاگرام به شناسه (shahrdarikashan@) ارسال کنید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp