کد خبر:

8289

http://shahron.ir/?p=8289

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ششمین «رو در رو» با سید مرتضی حسینی
بستانکاری ۶۰ میلیارد تومانی شهرداری بابت عوارض نوسازی

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان در دوازدهمین نوبت «رو در رو» بر پرداخت به موقع عوارض از سوی مردم و انجام گرفتن کارها توسط شهرداری در زمان درست خود تأکید می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان با اشاره به اینکه بسیاری از نهادهای خدماتی امکان قطع کردن خدمات در صورت عدم پرداخت مالی از سوی شهروندان را دارند، تصریح کرد: شهرداری به طور عملی این امکان را ندارد؛ البته در قانون پیش‌بینی شده است که اگر شهرداری مثلاً عوارض نوسازی خود را دریافت نکرد می‌تواند از شرکت‌های خدماتی (گاز، برق و…) بخواهد تا خدمات خود را قطع کنند که تا الآن از این ابزار قانونی استفاده نشده است.

سید مرتضی حسینی ادامه داد: شهرداری کاشان حدود ۶۰ میلیارد تومان عوارض نوسازی معوق دارد. اگر این مبلغ در ابتدای همین دوره و به موقع وصول شده بود، می‌شد با آن زیرگذر را به سرانجام رساند؛ ولی در حال حاضر بالای ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp