کد خبر:

6109

http://shahron.ir/?p=6109

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهردار در دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان تأکید کرد
رقم زدن اتفاقات جدید با اجرای مدیریت تحول حول محور پدر معنوی شهر

شهردار کاشان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان با اشاره به مدیریت تحول به عنوان یک رویکرد جدی از طریق بازنگری در شیوه‌های گذشته گفت: مدیریت شهری به دنبال رقم زدن اتفاقات جدید و بزرگ مبتنی بر این رویکرد البته حول محوریت نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه به عنوان پدر معنوی شهر است.

سعید ابریشمی‌راد در دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، زیربنای تمام اتفاقات خوب در جامعه را مبانی و ارزش‌‎های فرهنگی دانست و گفت: برای آنکه هر جامعه‌ای به قله پیشرفت و تعالی برسد باید ضمن شناخت و توسعه ارزش‌های فرهنگی، ظرفیت‌های اجتماعی تجلی‌کننده این باورها شناسایی و تقویت شود در صورت رقم خوردن توأمان این دو اتفاق کامیابی و سعادت از آن جامعه است.

وی،حس و انگیزه نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان در بدو ورود و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی را امیدوارکننده و مایه مباهات خواند و افزود: درک درست موضوعات و زمینه‌ها علاوه بر افتخار و دلگرمی فعالان عرصه شهر به ویژه اعضای خانواده بزرگ شهرداری، توان آنان را برای خدمتگزاری شایسته‌تر به مردم مضاعف می‌سازد.

شهردار کاشان، ضمن تقدیر از اشارات آیت‌الله سلیمانی نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی و با تأکید بر لزوم بهره‌مندی از رهنمودهای سفیر ولایت به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان در این حوزه‌ها، تنها راه برون‌رفت کاشان از چالش‌ها و حرکت به سمت توسعه پایدار را عمل به توصیه‌های هدایت‌گرانه ایشان دانست.

ابریشمی‌راد، با قدردانی از زحمات ۱۴ ساله آیت‌الله نمازی، حمایت‌های مستمر ایشان از خدمات مدیریت شهری را خاطرنشان و استمرار این رویه و شیوه نیکو را عامل افزایش انگیزه و کاهش مشکلات و دغدغه‌ها قلمداد کرد.

وی با تأکید بر تبعیت از محوریت نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان گفت: باید با انسجام کامل و وحدت تمام و با دوری از انشقاق و تفرقه از حداقل ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل استفاده کنیم تا بعد از دوران محدود خدمت، شرمنده خدای متعال و همچنین خون شهدا و اعتماد مردم نباشیم.

شهردار کاشان، مطالبه امام جمعه برای ارائه چشم‌انداز ۲۰ ساله شهر به طور مشخص در حوزه فرهنگی را نشان‌دهنده درک درست ایشان از مسائل دانست و آمادگی شهرداری برای تشریح ابعاد مختلف سیاست‌ها و برنامه‌های خود در قالب یک نشست را متذکر شد.

ابریشمی‌راد، با بیان اینکه شهر کاشان با توجه به شرایط اقلیمی و ساختاری یکی از شهرهای گران در زمینه نگهداشت است عنوان کرد: سال‌ها این خطه با سیاست‌هایی اداره می‌شده است که نیازمند اصلاح و بازنگری هستند و این امر می‌تواند در قالب مدیریت تحول رقم خورد البته اجرای این نوع مدیریت مستلزم برخورداری از نیروهای ایثارگر و آماده به کاری است تا هر نوع چالش را برای تحول بپذیرند که خوشبختانه شهرداری کاشان از این سرمایه بهره‌مند است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp