کد خبر:

5946

http://shahron.ir/?p=5946

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهردار کاشان:
درخشان‌ترین کارنامه عملکرد شهرداری در دشوارترین شرایط رقم خورده است

شهردار کاشان با اشاره به رشد شاخص‌های کمی و کیفی عملکرد شهرداری گفت: درخشان‌ترین کارنامه شهرداری در دشوارترین شرایط و سخت‌ترین برهه زمانی رقم خورده است.

سعید ابریشمی‌راد در مراسم تکریم و معارفه مدیر پیشین و سرپرست جدید منطقه سه، تأکید کرد: تغییرات آن هم در سال پایانی دوره مدیریت که قاعدتاً تکمیل اقدامات ناتمام و به ثمر نشستن فعالیت‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد هیچگاه انتخاب خودخواسته مدیران نیست اما برخی شرایط این جابجایی‌ها را ناگزیر می‌کند.

وی، با اشاره به وضعیت شرکت بازیافت منطقه (محدوده کاشان و آران وبیدگل) و الزام قانونی برای تغییر مدیرعامل آن عنوان کرد: با توجه به عضویت سهامداری شهرداری و دو سازمان آن و همچنین ۶ شهر شهرستان آران و بیدگل انتخاب مدیرعامل جدید و مورد اعتماد ذینفعان حساسیتی ویژه می‌طلبید که با توجه به مطالبه اعضای هیئت مدیره و سهامداران این انتخاب صورت گرفت.

شهردار کاشان با تأکید بر اینکه مردم نجیب و صبور شایسته بهترین خدمات هستند گفت: اگر بدون وقفه و با تمام ظرفیت به مردم خدمت شود بازهم متناسب با شأن و لیاقت آنها کاری انجام نشده است.

ابریشمی‌راد، تصریح کرد: آنچه امروز در مدیریت شهری اتفاق افتاده به مدد الهی بوده که آن هم نشأت گرفته از نیت و عزم خالص نیروهای شهرداری بوده است.

وی، با اشاره به توانمندی مدیرعامل پیشین سازمان آتش‌نشانی و کارنامه درخشان وی در این سازمان، فعالیت در منطقه سه را به دلیل وسعت کار و تنوع نیازها بسیار متفاوت و مشکل‌تر خواند.

سکاندار مدیریت شهری با یادآوری وسعت ۲۴۰۰ هکتاری جامعه هدف بازآفرینی، منطقه سه را دارای بیشترین سهم در این بخش عنوان کرد و از سکونت‌گاه‌های غیررسمی، مناطق الحاقی و…به عنوان چالش‌های موجود در این منطقه نام برد.

ابریشمی‌راد با اشاره به جایگاه خاص منطقه سه، این منطقه را به‌رغم تمام اقدامات در دوره کنونی مدیریت شهری یکی از مناطق کم‌برخوردار در مقایسه با سایر مناطق دانست.

وی، در ادامه با یادآوری ثابت ماندن بودجه سالانه دوره کنونی مدیریت شهری نسبت به دوره گذشته گفت: این در حالی است که تمام هزینه‌های اجرایی و تأمین مصالح و مواد اولیه با افزایش چندین برابری مواجه بوده است.

شهردار کاشان، ثبت بیشترین میزان آسفالت اجراشده در تاریخ شهرداری را با وجود رشد چشمگیر قیمت قیر به عنوان یکی از نمونه‌های عملکرد ممتاز مدیریت شهری یادآور شد.

ابریشمی‌راد، انجام مستمر آزادسازی‌ها که در سال تعداد آن به ۴۰۰ معبر هم می‌رسد را موجب توسعه شبکه مویرگی و تضمین حیات شهر دانست.

وی، تشکیل مجالس مشورتی را شاخص‌ترین دستاورد و یادگار دوره مدیریت شهری کنونی به لحاظ اعتماد و احترام به نظر و دغدغه‌های درست شهروندان عنوان کرد و خواستار شنیدن و توجه واقعی به نیازهای اصلی مردم از سوی مدیران شهری در مسیر پیش رو شد.