کد خبر:

9515

http://shahron.ir/?p=9515

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهردار کاشان بیان کرد:
تحقق درآمدی بالای ۱۰۰ درصد نسبت به بودجه در دو سال متوالی

شهردار کاشان در دیدار نوروزی مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد مجموعه شهری، از تحقق درآمدی 140 و 120 درصدی نسبت به بودجه به ترتیب در سال‌های 98 و 99 خبر داد.

به گزارش شهرآن، سعید ابریشمی‌راد در این دیدار به بودجه شهرداری در سال‌های ۹۸ و ۹۹ اشاره کرد و گفت: در سال ۹۸ بالغ بر ۱۴۰ درصد نسبت به بودجه تحقق درآمدی داشتیم و در سال ۹۹ هم این اتفاق در عین ناباوری تکرار شد. ۵۲۶ میلیارد بودجه مصوب سال ۹۹ بود که در ماه‌های پایانی سال ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و به ۶۳۵ میلیارد رسید و شکر خدا سال را به گونه‌ای تمام کردیم که ۶۳۵ میلیارد تومان درآمد و عملکرد محقق شد.

ابریشمی‌راد ادامه داد: در سال ۹۵ بودجه شهرداری ۵۴۰ میلیارد و در سال ۹۸، ۵۲۶ میلیارد بوده است. با وجود اینکه هزینه‌های شهرداری ۳۰۰ درصد نسبت به گذشته افزایش داشته است؛ اما در سال‌های ۹۸ و ۹۹ بودجه حدود ۶۰۰ میلیارد تومانی داشته‌ایم و شاهد بودیم که خدمات همواره بهتر از سال‌های گذشته ارائه شد.

شهردار خطه نخستین‌ها از آزادسازی در مقام کاری بسیار دشوار و مقدمه بسیاری از پروژه‌های اجرایی در شهر یاد و عنوان کرد: از پایان شهریور ۹۶ تا پایان سال ۹۹ حدود ۶۰۰ میلیارد تومان صرف آزدسازی با مجموع مساحت ۱.۵ میلیون متر مربع شده است که ۴۰۰ میلیارد تومان آن به رفع گره‌های ترافیکی با تخریب حدود ۲۰۰ پلاک اختصاص داشت که سال‌ها موجب گرفتاری مردم بود.

ابریشمی‌راد استفاده شهرداری کاشان از ظرفیت‌های قانونی را در دوره اخیر مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: از تبصره ۵ ماده ۹۶ قانون شهرداری‌ها برای آزادسازی اراضی حاشیه زیدی و همینطور آزادسازی اراضی انتهای بلوار مرحوم حسن تفضلی استفاده کردیم و در اتفاقی کم‌نظیر در تاریخ شهرداری‌ها از ۱۴ فروردین‌ماه سال جاری بر اساس ماده ۹ قانون شهرداری‌ها ادامه آزادسازی محور امیرکبیر را آغاز خواهیم کرد.

شهردار کاشان  به افزایش سرسام‌آور قیمت قیر و رسیدن هر تن از آن به ۷ میلیون تومان اشاره و خاطرنشان کرد: با وجود افزایش قیمت قیر، مقدار آسفالت کاهش نیافت و فقط ۸۰ هزار تن آسفالت در سال ۹۹ انجام شد که کم‌سابقه بود.

وی در پایان آنچه را که رقم خورده است نتیجه لطف خدا، هدایت دوستان شورا، تلاش عوامل شهرداری، برنامه‌ریزی بر اساس واقعیت‌ها و اعمال مدیریت صحیح و مدیریت بهره‌وری دانست و گفت: از حمایت، هدایت و سیاست‌گذاری اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش صادقانه، خالصانه و عاشقانه همکاران خودم در شهرداری کاشان تشکر می‌کنم و این برای شهرداری تحقق وعده الهی بود که در چنین شرایط بسیار دشواری با توکل به خدا و نیت خالصانه کارنامه قابل قبولی را در پایان سال ۹۹ ارائه دادند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp