کد خبر:

9600

http://shahron.ir/?p=9600

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهردار کاشان خبر داد
اقدام برای طراحی قطعه نام‌آوران کاشان در دارالسلام گلابچی

شهردار کاشان با حضور در گلزار شهدای آرامستان دارالسلام گلابچی از طراحی قطعه‌ای منحصر به فرد مختص نام‌آوران شهر کاشان خبر داد و گفت: پس از موافقت اعضای شورای شهر و بنا شد تا قطعه‌ای مختص سرمایه‌های اجتماعی کاشان در حوزه‌های هنری، ورزشی، علمی و... در مجموعه آرامستان‌ها ایجاد شود.

به گزارش شهرآن، سعید ابریشمی‌راد که همراه با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان و اعضای شورای اسلامی شهر در دارالسلام گلابچی حاضر شده بود، عنوان کرد: میثاق با شهدا به ما رسالت سنگینی را که بر عهده داریم یادآوری می‌کند. شهادت اوج ایثار است و به ما گوشزد می‌کند که باید از منویات شخصی و خواسته‌های فردی برای رضای خدا، مردم و نظام عبور کنیم.

ابریشمی‌راد با تشکر از همکاران خود در تمامی بخش‌های سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان که خالصانه، خاضعانه و صادقانه انجام وظیفه می‌کنند، تصریح کرد: مسلم است که عوامل سازمان آرامستان‌ها در درجه‌ای پایین‌تر از کادر درمان در صف مبارزه با کرونا بودند.

وی ادامه داد: به نظرم پروتکل‌های بهداشتی درباره جان‌باختگان کرونا در کاشان به خوبی اجرا شد و نحوه تغسیل، تکفین، تدفین و اعزام بی‌نظیر بود؛ کمااینکه به گزارش مدیرعامل سازمان حتی یک متوفی کرونایی در کاشان بدون انجام دادن تغسیل دفن نشده است.

شهردار کاشان با بیان اینکه در این چند سال شاهد اتفاقات خوبی در سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: دارالسلام گلابچی در وهله اول به برکت حضور شهدا و سپس خدمات ارائه‌شده از سوی دوستان، فضای روح‌بخشی دارد و سعی شده است تا در عین حال که به کالبد فیزیکی مجموعه رسیدگی خوبی بشود، برآورده شدن خواسته‌های ارباب رجوع و زائران قبور هم مورد توجه قرار بگیرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp