کد خبر:

5784

http://shahron.ir/?p=5784

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی المان‌های هویت‌ساز برای ورودی‌های شمالی کاشان

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه پنج شهرداری با اشاره به ضرورت زیباسازی ورودی‌های کاشان با المان‌های شهری هویت ساز گفت: دو المان هویت‌ساز متناسب با هنر و معماری سنتی کاشان طراحی و برای نصب در ورودی‌های شمالی کاشان مانند میدان خزاق و میدان سهراب راوند در حال اتمام است.

علی اکبرزاده در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک عنوان کرد: کار طراحی، جابه‌جایی و نصب المان زیبای بادگیر به عنوان یکی از پروژه‌های چلچراغ ظرف چند ماه آینده انجام می‌شود و در بهمن ماه امسال شاهد بهره‌برداری از این المان هویت‌ساز در ورودی کاشان از سمت ناحیه خزاق خواهیم بود.

وی با اشاره به اصلاح روشنایی بلوار قطب راوندی، از نورپردازی انتهای بلوار صنعت در سال جاری خبرداد و گفت: نورپردازی میدان پلیس با گوی نورافشان و انجام موارد مشابه در نواحی راوند و خزاق از جمله اقدامات منطقه پنج در زیباسازی شهری است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه پنج شهرداری فعالیت اصناف مختلف در بلوار شش کیلومتری قطب راوندی را همراه با زواید بصری نامناسب ایجادشده توسط اصناف در این مسیر تأکید و عنوان کرد: شهرداری به خاطر مشکلات اقتصادی فعلی با این اقشار مدارا و به صدور تذکرات کتبی بسنده کرده تا این ورودی مهم کاشان به کمک خود این افراد، شایسته استقبال از مهمان باشد.

وی بهره‌‌برداری از فاز نخست انتقال پساب برای آبیاری فضای سبز بلوار قطب راوندی در سال گذشته را یادآور شد و افزود: کمبود آب برای آبیاری فضای سبز با ارتقای سرانه فضای سبز در این محدوده پیوند خورده و تا پایان سال مشکل آبیاری فضای سبز این بخش حل می‌شود.

اکبرزاده افزود: به منظور استفاده بهینه از منابع آبی، آبیاری فضای سبز بلوار قطب راوندی به صورت دوره‌ای در پنج دوره طی ماه‌های تیر و مردادماه سال جاری انجام می‌شود.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری تأمین آسفالت معابر از طریق بورس را کاری دشوار قلمداد کرد و تصریح کرد: وسعت زیاد منطقه پنج، اجرای آسفالت بیشتری را می‌طلبد با این حال تلاش این منطقه برآن بوده است که طرح‌های اجرای آسفالت معابر به صورت ویژه انجام شود.

وی مساحت روزانه رفت و روب معابر منطقه پنج را بالغ بر ۲۵۹ هزار مترمربع با همت ۶۰ پاکبان دانست و گفت: پسماند شبانه این منطقه نیز به طور متوسط ۱۶ تن با دو دستگاه کامیون پرس‌کننده و ۸ نیروی خدماتی جمع‌آوری می‌شود.

گفت‌و‌گوی کامل را در فایل صوتی زیر بشنوید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp