کد خبر:

9557

http://shahron.ir/?p=9557

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طی ۲۸۳۰ عملیات در سال ۹۹ صورت گرفت
نجات یافتن ۷۰۴ شهروند کاشانی به دست آتش‌نشانان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمني شهرداری کاشان گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۸۲۶ مورد آتش‌سوزی و ۲۰۰۴ حادثه در شهرستان حادث شد که‌ آتش‌نشانان طی عملیات‌های صورت‌گرفته جان ۷۰۴ نفر را نجات دادند.

محمدعلی پیراسته افزود: مهم‌ترین علل آتش‌سوزی‌های رخ‌داده در سال گذشته، اتصالی برق و بی‌احتیاطی در افروختن آتش و نشت مایعات قابل اشتعال بوده و بیشترین آمار حرایق مربوط به آتش‌سوزی تصرفات مسکونی، ضایعات و فضای سبز بوده است.

به گفته مدیرعامل سازمان: آتش‌نشانان در ۲۰۰۴حادثه مختلف ازجمله، نجات افراد محبوس، ریزش آوار، سقوط از ارتفاع، تصادف، رها‌یی یافتن اعضای بدن، آسانسور و بالابر، باز کردن در منزل و خودرو (محبوسی)، نشست زمین و آب‌افتادگی، خودکشی و رفع خطر حیوانات شرکت و نسبت به امدادرسانی به شهروندان اقدام نموده‌اند.

وی ضمن اعلام ۸۷۵۷۶ تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و نجات جان ۷۰۴ نفر در عملیات‌ها به دست آتش‌نشانان کاشانی عنوان کرد: در حوادث و حرایق اطلاع داده شده به سازمان در سال قبل ۱۹۰نفر شامل ۱۴۹ مرد و ۴۱ زن مصدوم و ۳۲ نفر شامل ۲۷ مرد و ۴ زن فوت شدند که ۱۶نفر از فوتی‌ها مربوط به تصادف‌های خارج از محدوده شهری و عملیاتی سازمان بوده است.

پیراسته با اعلام اینکه طبق گزارش‌های آماری بیشترین حوادث و حرایق در منطقه ۲ شهری حادث شده است و مناطق چهار، سه، پنج و یک در رتبه‌های بعدی بیشترین عملیات‌ها قرارگرفته‌اند، گفت: آمارحوادث و آتش‌سوزی‌ها حاکی از این حکایت دارد که بیشترین حرایق و حوادث در محدوده ساعت ۱۸ تا ۲۲ شبانه‌روز به وقوع پیوسته است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp