کد خبر:

8956

http://shahron.ir/?p=8956

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو هیئت امنای فرودگاه شهید احمدی‌روشن تأکید کرد
جهش بزرگ زیرساخت‌های فرودگاه کاشان در یک ساله اخیر

عضو هیئت امنای فرودگاه شهید احمدی‌روشن کاشان، با اشاره به اقدامات مختلف صورت‌گرفته در این فرودگاه تأکید کرد: جهش بزرگی از نظر توسعه و ارتقای زیرساخت‌های این فرودگاه رقم خورده است.

آیت‌الله میرسید حسن اعتمادی در ارتباط تلفنی با صبح سیلک، مزیت فرودگاه کاشان را از دو جنبه ذاتی و غیرمستقیم خاطرنشان کرد و گفت: این فرودگاه یک زیرساخت مهم برای توسعه منطقه محسوب شده و از ظرفیت خدمت‌رسانی به شهرهای همجوار و حتی کلانشهر قم برخوردار است.

وی افزود: فرودگاه شهید احمدی‌روشن کاشان همچنین می‌تواند یک فرودگاه جایگزین در صورت بروز اتفاقات غیرمترقبه برای فرودگاه اصفهان به شمار آید.

عضو هیئت امنای فرودگاه شهید احمدی روشن کاشان، با یادآوری تعطیلی یک ساله فرودگاه ناشی از شیوع کرونا عنوان کرد: با این وجود در این یک دوره تعطیلی اقدامات زیادی برای رفع موانع و مشکلات فرودگاه کاشان انجام شد.

اعتمادی حل مسائل فرودگاه در حوزه مالکیت و فضای پروازی و نیز توسعه عمرانی و تجهیزاتی را از جمله اقدامات انجام‌شده در این برهه عنوان کرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp