عملیات عمرانی زیرگذر کاشان

عملیات عمرانی بزرگترین پروژه ترافیکی کاشان موسوم به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همچنان ادامه دارد. نیروهای عمرانی در حال حاضر علاوه بر خاک‌برداری، به نصب دیواره‌های بتنی این پروژه هم مشغول هستند. بنا به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان زیرگذر تا پایان تابستان ۱۴۰۰ برای وسایل نقلیه قابل تردد خواهد بود.

عملیات زیرسازی بلوار صنعت

بلوار صنعت در آینده‌ای نزدیک با تکمیل ۱۰۰ درصدی آزادسازی‌ها به بلوار حضرت زینب (س) و میدان سهراب سپهری راوند متصل خواهد شد. این روزها اداره راهسازی معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان در حال زیرسازی و تسطیح این مسیر است.

آسفالت کمربندی، حدفاصل میدان شهید منتظری تا خیابان فلسطین

با اتمام اهم اقدامات عمرانی زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حد فاصل خیابان فلسطین تا میدان شهید منتظری، معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان اقدام به آسفالت لاین کندرو کمربندی به منظور بازگشایی مسیر میدان شهید منتظری به سمت میدان شهید زجاجی کرده است. این مسیر از روز شنبه،۲۰ دی‌ماه بازگشایی خواهد شد و محدودیت‌های ترافیکی خیابان ۲۲ بهمن به روال سابق خود بازخواهد گشت.

زباله‌های وقت‌نشناس

بارها اعلام شده است که شهروندان زباله‌های خود را رأس ساعت ۱۰/۳۰ شب بیرون بگذارند تا هم زیبایی و نظافت شهر در طول روز حفظ شود و هم پاکبان‌ها با سهولت بیشتری پسماندها را جمع‌آوری کنند؛ با این وجود شاهدیم که در نقاط مختلف شهر زباله‌هایی خارج از ساعت اعلام‌شده در معابر قرار داده می‌شوند. گزارش حاضر گوشه‌ای از صحنه‌های نازیبایی است که در نیمروز یکشنبه، ۳۰ آذرماه ثبت شده است.

یک اتفاق خوب برای حفظ منظر گنبد خانه بروجردی‌ها

صبح یکشنبه، ۱۸ آبان‌ماه با تشکیل جلسه‌ای در شهرداری کاشان توافق‌نامه‌ای به امضا رسید که بر اساس آن با حذف ۵ غرفه از طبقه همکف ساختمان راهب در جبهه خیابان علوی به متراژ ۱۳۰ متر مربع، منظر گنبد خانه بروجردی‌ها حفظ خواهد شد. این جلسه با حضور نماینده مالک، شهرداری کاشان، شورای اسلامی شهر، دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری ویژه کاشان، اداره میراث فرهنگی، اداره راه و شهرسازی شهرستان و همچنین متخصصان امر رقم خورد.

اختتامیه جشنواره منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر کاشان

شامگاه سه شنبه ۱۳ آبان ماه، مراسم پایانی جشنواره منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر با معرفی نفرات برتر و تقدیر از برگزیدگان در خانه تاریخی طباطبائی‌ها برگزار شد. سخنرانی سعید ابریشمی‌راد، شهردار کاشان، وحید خسروی، دبیر جشنواره و سیدعبدالرضا تولیت، معاون سازمان تبلیغات اسلامی، اجرای نفرات برگزیده بخش آوای برتر، اهدای جوایز نقدی به همراه لوح تقدیر و تندیس جشنواره به نفرات منتخب، اجرای موسیقی سنتی توسط گروه پرند، اجرای چند قطعه از موسیقی‌های فاخر به هنرمندی مقداد گودالی با همراهی پیانو محسن محمدی، تقدیر از داوران جشنواره و تک‌نوازی استاد حمید فرتاش با ویولن، بخش‌های مختلف جشنواره منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر کاشان در آیین اختتامیه بود.

نکوداشت استاد دلنواز، حسن فرشاد

در سومین شب از جشنواره منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر کاشان با حضور شهردار، رئییس شورای اسلامی شهر و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، از استاد حسن فرشاد، نوازنده و سازنده ساز ایرانی به پاس یک عمر فعالیت هنری در حوزه موسیقی قدردانی شد. استاد فرشاد پس از سخنرانی دبیر جشنواره و شهردار کاشان با نواختن ساز خود لحظاتی روح‌انگیز را برای مخاطبانی که از طریق مجازی نظاره‌گر این برنامه بودند پدید آورد.

مرحله پایانی رقابت «آوای برتر» در خانه طباطبایی‌ها

مرحله پایانی رویداد استعدادیابی «آوای برتر» شامگاه جمعه در خانه تاریخی طباطبایی‌ها برگزار شد. در این مرحله ۱۲ شرکت‌کننده در رده‌های سنی الف، ب و ج در دو سبک سنتی و پاپ با یکدیگر به رقابت پرداختند. لازم به ذکر است که آوای برتر یکی از بخش‌های جنبی جشنواره منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر کاشان است که از ۹ تا ۱۳ آبانماه در خانه تاریخی طباطبایی‌ها برگزار می‌شود.

رقابت «آوای برتر»

مسابقه «آوای برتر» بخشی از جشنواره موسیقی سنتی مهر است که با تلاش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و حوزه موسیقی شورای هنر شهرداری کاشان در سه رده سنی الف (۸ تا ۱۵ سال) گروه سنی ب (۱۶ تا ۲۵ سال) و گروه سنی ج (از ۲۶ سال به بالا) در فرهنگسرای مهر برگزار شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp