بهره‌برداری از هفت زمین ورزشی در پارک آیت‌الله مدنی

در سی و چهارمین هفته چلچراغ توسعه با حضور شهردار کاشان، اعضای شورای شهر، پیشکسوتان عرصه ورزش و … هفت زمین ورزشی شامل یک زمین بسکتبال، یک زمین فوتبال، دو زمین والبیال ساحلی، دو زمین والیبال (آسفالتی) به همراه بهسازی چمن مصنوعی با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

تبجیل شورای شهر کاشان از مدیران شهری به مناسبت روز شهردار

اعضای شورای اسلامی شهر کاشان به مناسبت ۲۵ اسفندماه که روز شهردار نام‌گذاری شده است از شهردار کاشان، معاونان وی و شهرداران مناطق پنجگانه قدردانی کردند. همچنین شهردار کاشان، سعید ابریشمی‌راد در آستانه روز جانباز از آقایان علیرضا پورعسکری، علی هاشمی‌طاهری و مجید شمس تبجیل کرد.

آغاز عملیات اجرایی پارک جنگلی ۳۴ هکتاری کاشان

همزمان با هفته منابع طبیعی عملیات اجرایی پارک جنگلی ۳۴ هکتاری در انتهای بلوار مرحوم تفضلی و در حاشیه دریاچه صنعت با کاشت بیش از ۱۰۰۰ اصله درخت در سی و سومین هفته چلچراغ توسعه با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، جمعی از مدیران شهری، معتمدان محلات و تعدادی از بانوان شهردار محله آغاز شد.

بهره‌برداری از پروژه‌های سی و سومین هفته چلچراغ توسعه

سی وسومین هفته چلچراغ توسعه به بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری منطقه دو کاشان با اعتبار بیش از ۹۰ میلیارد ریال اختصاص یافت. در صبح روز یکشنبه، ۱۷ اسفندماه پارک اهل قلم در بلوار کاج به مساحت ۱۶ هزار متر مربع افتتاح شد که برای احداث آن ۶۶ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است. زیرسازی و آسفالت ۶۶ معبر واقع در فاز دو ناجی آباد از دیگر فعالیت‌های عمرانی شهرداری منطقه دو با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال بود که همزمان با سی و سومین چلچراغ توسعه انجام شد. همچنین از خودروی پایش تصویری که به همت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان برای تقویت نظارت میدانی و مقابله با تخلفات رانندگی در سطح شهر با اعتبار ۵ میلیارد ریال راه‌اندازی شده است، رونمایی شد.

بهره‌برداری از پروژه‌های سی و دومین چلچراغ توسعه در فرودگاه کاشان

با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان و همچنین جمعی از مسئولان منطقه، از سیستم کمک ناوبری DVOR-DME و نیز سیستم روشنایی باند فرودگاه که از پیشرفته‌ترین و بهترین برندهای موجود در این زمینه است و قابلیت‌هایی نظیر ارتقای ایمنی پروازها و امکان پرواز در شب را برای نخستین بار برای فرودگاه کاشان مهیا می‌کنند، در قالب پروژه‌های سی و دومین هفته چلچراغ توسعه بهره‌برداری شد. در این مراسم از مدیرعامل و تعدادی از کارکنان، کارشناسان و متخصصان فرودگاه کاشان قدردانی شد.

افتتاحیه زمین چمن مصنوعی حسن‌آباد

در سی و یکمین هفته چلچراغ توسعه، از پروژه زمین چمن مصنوعی حسن‌آباد به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع و ارزش ۱۰ میلیارد ریال، واقع در انتهای بلوار شهید معمار با حضور جمعی از اهالی حسن‌آباد، معتمدان این منطقه، شهردار کاشان و رئیس ادراه ورزش و جوانان شهرستان کاشان بهره‌برداری شد.

مراسم افتتاحیه خانه فرهنگ تمدن و میدان کتاب

همزمان با سی‌امین هفته چلچراغ توسعه از دو پروژه «خانه فرهنگ تمدن» واقع در بلوار مرحوم تفضلی (صنعت) و «میدان کتاب» در بلوار امام رضا (ع) با حضور نماینده ولی‌فیقه و امام جمعه کاشان، استاندار اصفهان، شهردار کاشان و سایر مسئولان استان و شهرستان بهره‌برداری شد. اعتبار صرف‌شده برای این دو پروژه شهری حدود ۶ میلیارد تومان بوده است.

اعتراض به وقت افتتاح محور علامه فیض کاشانی

پروژه بهسازی محور علامه فیض کاشانی با اعتبار چهار میلیارد تومانی و وسعت ۱۰ هزار متر مربع در حالی صبح سه‌شنبه، ۲۱ بهمن‌ماه افتتاح شد که شیرینکامی آن برای مردم با اعتراض و هیاهوی گروه قلیلی از معترضین به کم شدن عرض سواره‌رو و محدودیت حرکت سواره در محور بهسازی‌شده تلخ شد. به گفته شهردار کاشان در نشست خبری ۸ بهمن‌ماه طرح بهسازی محور آرامستان فیض بر اساس مصوبات شورای ترافیک در سال‌های ۹۴ و ۹۸، مصوبات شورای شهر و پیشنهادهای طرح تفصیلی عملیاتی شده است و در شرایط فعلی امکان تردد خودرو از سمت میدان حسن‌آباد کمافی‌السابق وجود دارد. همچنین بر اساس تصمیم شورای اسلامی شهر تحقق‌پذیری و امکان اجرای محور پیشنهادی طرح جامع با هماهنگی اداره میراث فرهنگی در حال بررسی است.

عملیات عمرانی پردیس فرهنگی کارگر

شهرداری کاشان به دنبال تبدیل یکی از سوله‌های ارزشمند بتنی کارخانه ریسندگی شماره سه کاشان در خیابان کارگر کاشان است. این فضا با ۵۳۰۰ متر زیربنا بزرگترین پردیس فرهنگی شهر کاشان خواهد بود که با توجه به پیوست‌های فرهنگی در یکی از نقاط محروم کاشان احداث می‌شود. پردیس کارگر شامل کارگاه‌های آموزشی، سالن مطالعه، آمفی‌تئاتر و… خواهد بود. شهردار کاشان مجموع هزینه این پردیس را حدود ۲۰ میلیارد تومان اعلام و ابراز امیدواری کرده است تا فاز یک آن تا شهریور ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp