گشایش دبیرخانه دائمی اعطای نشان افتخار سیلک

در اولین شب از هفته میراث جاودان که به مناسبت پاسداشت مفاخر و مشاهیر کاشان برگزرا می‌شود، دبیرخانه دائمی اعطای نشان افتخار سیلک در فرهنگسرای دانش، با حضور امام جمعه کاشان، شهردار، اعضای شورای شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس دانشگاه کاشان و… افتتاح شد.

بازدید اعضای شوراهای شهر پنجم و ششم از پروژه‌های شهری

در آخرین روزهای کاری دوره مدیریت شهری فعلی، اعضای ادوار پنجم و ششم شورای اسلامی شهر کاشان از شاخص‌ترین پروژه‌های شهر کاشان، در جای جای شهر بازدید به عمل آوردند. در این تور بازدید امام جمعه کاشان، شهردار و جمعی از مدیران شهری هم حضور داشتند.

چلچراغ توسعه سی و هفتم و بازدید معتمدان محلی از پروژه‌های شهری

سی و هفتمین هفته چلچراغ توسعه با حضور معتمدان محلی، مدیران شهرداری و مسئولان دانشگاه کاشان با افتتاح فرهنگسرای دانش و بهره‌برداری از چند طرح عمرانی دیگر در منطقه یک شهری رقم خورد. همچنین معتمدان محلی در ادامه این افتتاحیه از پروژه‌های شاخص شهری بازدید به عمل آوردند.

روشن شدن چلچراغ سی و ششم با حضور معتمدان محلی

بهره‌برداری از دو پروژه شاخص عمرانی-ترافیکی در سی و ششمین هفته چلچراغ توسعه با اعتبار بیش از ۵۰ میلیارد تومان با حضور معتمدان محلی و بانوان فعال در زمینه اجتماعی انجام شد. معتمدان محلی در توری که برای بازدید از پروژه‌های شاخص شهری در جای جای شهر کاشان برای دومین هفته متوالی برگزار شد، شاهد بهره‌برداری از بلوار شهیدان عباس‌زاده در فاز یک ناجی‌آباد و بلوار دلاوران، حدفاصل بلوار قطب راوندی تا میدان شهدای نوش‌آباد بوده و در جریان روند امور عمرانی شهر قرار گرفتند.

بدرقه آیت‌الله امامت به خانه ابدی

پیکر مطهر آیت‌الله سید عزیزالله امامت از روحانیون محبوب و مشهور کاشان، عصر روز پنج‌شنبه؛ ششم خردادماه با حضور پرشور مردم و مسئولان شهرستان کاشان به خاک سپرده شد. تصاویر حاضر گوشه‌ای از مراسم تشییع، تدفین و ختم این عالم برجسته است.

بازدید معتمدان محلی از پروژه‌های شهری کاشان

صبح امروز؛ ششم خردادماه تور بازدید جمعی از معتمدان محلی و بانوان فعال در حوزه اجتماعی از پروژه‌های شهری کاشان برگزار شد. در این تور که با حضور شهردار کاشان و بعضی از مدیران شهری رقم خورد، معتمدان محلی و فعالان اجتماعی از پروژه‌های شاخص شهری نظیر آمفی‌تئاتر مهر، استخر مروارید، خانه فرهنگ فین، پردیس فرهنگی کارگر، میدان حضرت معصومه(س)، زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و بعضی دیگر از پروژه‌ها بازدید به عمل آوردند و در جریان امور قرار گرفتند.

افتتاحیه خانه فرهنگ معرفت

خانه فرهنگ معرفت در آخرین پنج‌شنبه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار کاشان و برخی از معتمدان محلی افتتاح شد. این پروژه که در کوی حسین‌پور واقع شده است در دو طبقه با زیربنای ۵۲۰ متر مربع و ۳۵ میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است. افتتاح این مرکز فرهنگی به همراه تملک، زیرسازی و آسفالت تعدادی از معابر منطقه سه با مساحت بیش از ۵۰ هزار متر مربع و بالغ بر ۵۹ میلیارد ریال اعتبار در قالب سی و پنجمین هفته چلچراغ توسعه انجام شد.

بهره‌برداری از هفت زمین ورزشی در پارک آیت‌الله مدنی

در سی و چهارمین هفته چلچراغ توسعه با حضور شهردار کاشان، اعضای شورای شهر، پیشکسوتان عرصه ورزش و … هفت زمین ورزشی شامل یک زمین بسکتبال، یک زمین فوتبال، دو زمین والبیال ساحلی، دو زمین والیبال (آسفالتی) به همراه بهسازی چمن مصنوعی با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

تبجیل شورای شهر کاشان از مدیران شهری به مناسبت روز شهردار

اعضای شورای اسلامی شهر کاشان به مناسبت ۲۵ اسفندماه که روز شهردار نام‌گذاری شده است از شهردار کاشان، معاونان وی و شهرداران مناطق پنجگانه قدردانی کردند. همچنین شهردار کاشان، سعید ابریشمی‌راد در آستانه روز جانباز از آقایان علیرضا پورعسکری، علی هاشمی‌طاهری و مجید شمس تبجیل کرد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp