دکتر اکبر عالمی در کاشان

در تیرماه ۱۳۹۷ نمایشگاه گروهی عکس مستند با عنوان «گرمابه» در حمام سلطان امیراحمد کاشان به پشنهاد دفتر همکاری‌های اکو و مشارکت حوزه گردشگری شهرداری کاشان برگزار شد. افتتاحیه این نمایشگاه با سخنرانی مرحوم دکتر اکبر عالمی در سالن همایش هتل‌سرای عامری‌ها همراه بود که در حاشیه آن از استاد اکبر عالمی قدردانی به عمل آمد. شهرآن در پی درگذشت مستندساز و مدرس نامدار سینمای ایران، تصاویری را برای اولین بار از حضور وی در کاشان منتشر می‌کند.

پیاده‌راه فیض کاشانی در پایان راه

پیاده‌راه علامه فیض کاشانی با هدف بهسازی و زیباسازی محور آرامستان فیض آخرین مراحل عملیاتی خود را طی می‌کند. در این گزارش شاهد کاشی‌کاری آبنما، زیرسازی فضای سبز، نصب پایه‌های روشنایی و مبلمان شهری هستیم. بر اساس آخرین اظهارات مدیران شهری، این پروژه در پایان مهر ماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

چلچراغ توسعه در ایستگاه شماره ۴ آتش‌نشانی

همزمان با روز آتش‌نشانی و ایمنی، در قالب بیست و نهمین هفته چلچراغ توسعه ضمن رونمایی از دو دستگاه خودرو آتش‌نشانی و تجهیزات ایمنی به ارزش دو میلیارد تومان، از کادر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی توسط شهردار کاشان در ایستکاه شماره ۴ این سازمان قدردانی شد.

مانور شهدای آتش‌نشان

همزمان با هفت مهر؛ روز آتش‌نشانی و ایمنی، مانور شهدای آتش‌نشان به ابتکار سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان و همکاری ستاد مدیریت بحران کاشان و سایر ارگان‌های شهرستان نظیر دانشگاه علوم پزشکی، هلال‌احمر، نیروی انتظامی و فرمانداری در مجتمع امیرکبیر کاشان در حضور شهردار و دیگر مسئولان شهری برگزار شد.

بازدید آیت‌الله سلیمانی از قرارگاه خاتم‌الأنبیا و پروژه زیرگذر کاشان

صبح روز پنج‌شنبه؛ سوم مهرماه نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان با حضور در قرارگاه خاتم‌الأنبیا ضمن اطلاع از پروژه‌های شاخص شهری به ویژه زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از کارگاه تولید و ساخت قطعات پیش‌‌ساخته بتنی و همچنین بزگترین پروژه ترافیکی کاشان بازدید کردند. همچنین در این بازدید شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران دستگاه‌های اجرایی کاشان هم حاضر بودند.

دیدار مدیران شهری با خانواده شهدا

شهردار  و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدان سرافراز محمدجواد هاشمی، سید مصطفی سیدحسن‌زاده و دکتر عباس یوسفی دیدار و از آنان قدردانی کردند.