نقاشی بهارانه بر بوم شهر

جشنواره رنگ‌آمیزی تخم‌مرغ‌های عیدانه در آستانه نوروز در روزهای ۲۷ و ۲۸ اسفندماه با حضور ۳۲ هنرمند نقاش در بیش از ۲۰ نقطه شهر در سراسر مناطقه پنجگانه کاشان برگزار شد. اجرای بوم نقاشی هم از دیگر برنامه‌های این جشنواره بود. گزارش حاضر تصاویری است از تلاش نقاشان کاشانی در طول این دو روز برای آوردن حال و هوای بهار به خیابان‌های شهر.

مناجات مطهر

همزمان با لیالی قدر، مساجد و مراکز مذهبی شهر کاشان بعد از دو ماه و نیم تعطیلی بر اثر کرونا بازگشایی شد. این بازگشایی همراه با دستورالعمل‌هایی از سوی ستاد مقابله با کرونای کشور بود. زدن ماسک، دست کردن دستکش، استفاده از وسایل شخصی و محلول‌های ضدعفونی بخشی از توصیه‌های اکید بهداشتی از سوی مقامات بود. مجموعه حاضر، ثبت‌هایی تصویری است از حضور مسئولانه مردم در اولین شب از لیالی قدر که در زیارتگاه سلطان امیر احمد(ع) به همت هیئت مبارکه احمدی برپا شده بود.

گلخند گلخانه شهرداری کاشان

زحمات باغبان‌های سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کاشان در بهار دل‌انگیز به ثمر نشسته است. در این مجموعه به تماشای گلخانه شهرداری کاشان در اردیبهشت باصفای کاشان می‌رویم.

۲۳ سال پیش؛ تولد دوباره عباسیان

این روزها خانه عباسیان در دست مرمت و بهسازی دوباره است. در دهه هفتاد این خانه باشکوه تاریخی به همت هیئت امنای احیا و مرمت بافت تاریخی کاشان و همکاری مالی وزارت صنایع و معادن از ویرانی نجات یافت. در این مجموعه عکس­‌هایی از آرشیو شهرداری کاشان متعلق به خانه عباسیان در حدود سال ۱۳۷۵ را می‌بینید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp