درِ باغ سبز

«درِ باغ سبز» دومین اثر از مجموعه‌ای است به نام «تغییر چهره بافت تاریخی» که به نقش و اهمیت مراکز محله در معماری قدیم شهرها و احیا و بهسازی بافت تاریخی توسط شهرداری می‌پردازد.

دارکوب پیر

«دارکوب پیر» اولین اثر از مجموعه‌ای است به نام «تغییر چهره بافت تاریخی» که به نقش و اهمیت آب‌انبار در زیست مردمان کویر و احیا و بهسازی بافت تاریخی توسط شهرداری می‌پردازد.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران شهرداری از پروژه‌های شهری

دومین دوره بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از پروژه‌های شهری، صبح یکشنبه با حضور شهردار کاشان و مدیران شهری با بازدید از خانه فرهنگ فین، استخر مروارید و آمفی‌تئاتر فرهنگسرای مهر انجام شد.

گزیده‌ای از حضور شهرداری کاشان در وبینار بین‌المللی شهرهای یادگیرنده سبز دوستدار محیط‌زیست

فرشته نوری؛ نماینده واحد بین‌الملل شهرداری کاشان در این وبینار آنلاین همراه با نمایندگان شهرهای کره ای عضو شبکه شهرهای یادگیرنده یونسکو و همچنین نمایندگان شهرهای یادگیرنده یونسکو از سراسرجهان، حضور داشت و در نوبت سخنرانی خود به ارائه پروژه ” زیست بانو” با عنوان ” بانوان متعهد، از خانه داری تا اداره شهر” پرداخت.

آغاز خاک‌برداری مسیر زیرگذر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

آغاز خاک‌برداری فاز نخست زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از تقاطع فلسطین-بلوار خلیج فارس تا میدان حضرت ولیعصر (عج). خاک برداشته‌شده از این پروژه جهت فعالیت‌های عمرانی به محل احداث بوستان بزرگ الهیه می‌رود.