کد خبر:

7239

http://shahron.ir/?p=7239

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

One Comment

  1. مجتبی

    احسنت به این مرد پاکدل؛
    انشاا.. در جامعه نسخه های پاکدستی اش تکثیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قدردانی شهردار کاشان از پاکبان وظیفه‌شناس

علی کولیوند، پاکبان شهرداری کاشان که چندی پیش با پیگیری‌های خود صاحب کیف پول گمشده‌ای را حاوی 350 میلیون تومان چک روز و مقداری پول نقد یافته بود، مورد قدردانی شهردار کاشان قرار گرفت.

سعید ابریشمی‌راد صبح روز شنبه، ۱۰ آبان ماه با حضور در محل کار علی کولیوند ضمن تشکر از این پاکبان متعهد گفت: از زحمات تمامی پاکبانان عزیز که نقش تعیین‌کننده در حفظ زیبایی و سلامت شهر دارند، قدردانی می‌کنم. هیچ چیزی در زندگی بالاتر از بلندنظری، صداقت و پاکدستی نیست که آقای کولیوند با عمل ارزشمند خود این ویژگی‌ها را به همه ما یادآور شد.

در ادامه شهردار کاشان با جویا شدن از وضعیت زندگی این پاکبان الیگودرزی ساکن کاشان و رضایتمندی وی از شرایط کاری خود، با اهدای دسته گل، لوح تقدیر و پاداش نقدی از علی کولیوند تشکر به عمل آورد.

گفتنی است که چندی پیش علی کولیوند در هنگام کار در نیمه‌های ‌شب، کیف پولی را در حدفاصل میدان شورا و میدان امام حسن (ع) یافته و بعد از بازگشایی متوجه می‌شود که حاوی ۳۵۰ میلیون تومان چک روز و مقداری پول نقد و مدارک شخصی است. او با پیگیری‌های خود صاحب کیف پول گمشده را می‌یابد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp