کد خبر:

9527

http://shahron.ir/?p=9527

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیر ارتباطات و اموربین‌الملل شهرداری کاشان خبر داد:
برگزاری مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان با عنوان «من سنت‌های مردمان جهان را می‌بینم»

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری کاشان از برگزاری مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان با عنوان «من سنت‌های مردمان جهان را می بینم» خبر داد و گفت: این مسابقه در حاشیه هفدهمین کنفرانس اتحادیه جهانی شهرهای تاریخی در سال 2021 به میزبانی کشور روسیه برگزار می‌شود.

به گزارش شهرآن، مهدی بذرافشان با بیان اینکه برگزارکننده این مسابقه شهر دومای کازان روسیه به همراه دبیرخانه سازمان جهانی «لیگ شهرهای تاریخی» است، خاطرنشان کرد: افزایش علاقه کودکان به فرهنگ‌های مختلف مردم جهان، اعیاد ملی آنها، لباس‌های سنتی و رقص‌های محلی از اهداف برگزاری این رویداد است.

به گفته بذرافشان درگیر کردن کودکان در خلاقیت‌های هنری، رشد خلاقیت، تخیل و حمایت از کودکان با استعداد از دیگر اهداف این رقابت بین‌المللی عنوان شده است.

وی شرکت‌کنندگان در این مسابقه را کودکان ۹ تا ۱۳ ساله دانست که در شهرهای عضو اتحادیه شهرهای تاریخی مانند کاشان زندگی می‌کنند و میراث جهانی نوروز را برای انتخاب سوژه‌ها به فال نیک گرفت.

مدیرارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری از تعامل با اداره آموزش و پرورش کاشان برای مشارکت حداکثری دانش‌آموزان کاشانی در این رویداد خبرداد و تأکید کرد: این دانش‌آموزان می‌توانند با کمک والدین آثار خود را در موضوعات آیین‌ها، میراث نوروز، لباس‌های محلی و… به تصویر بکشند.

بذرافشان افزود: دان‌ آموزان کاشانی تنها تا یکم اردیبهشت‌ماه فرصت دارند نقاشی‌های خود را در فرمت کاغذ A3 با هر تکنیک نقاشی و با استفاده از هر ابزار دلخواه (مدادرنگی، پاستل، آبرنگ، گواش، رنگ روغن، جوهر، سیاه قلم و…) در موضوعات مرتبط به مدارس خود، روابط عمومی اداره آموزش و پرورش و یا مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری واقع در خیابان امام خمینی(ره) خانه تاریخی آل‌یاسین تحویل دهند یا آن را به صورت الکترونیکی به آدرس رایانامه Kashanmediacenter@gmail.com ارسال کنند.

وی اضافه کرد: آثار ارسالی پس از ارزیابی اولیه و انتخاب برترین‌های آن، به دبیرخانه مسابقه در شهر کازان روسیه ارسال و نتایج نهایی آن طی هفدهمین کنفرانس جهانی شهرهای تاریخی در خردادماه ۱۴۰۰ اعلام و به اطلاع شهرهای عضو خواهد رسید.

گفتنی است: پیش از این هم منتخبی از آثار کودکان کاشانی برای شانزدهمین رویداد اتحادیه شهرهای تاریخی به میزبانی شهر بورسای ترکیه ارسال و شایسته دریافت لوح تقدیر از سوی شهردار این شهر شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp