کد خبر:

8297

http://shahron.ir/?p=8297

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موعد اجرای دومین حکم قضایی فرا رسید
یک بنای غیرمجاز دیگر در حریم سیلک تخریب شد

مدیر اجرای احکام شهرداری کاشان از تخریب دومین خانه‌باغ ساخته شده در حریم سیلک به صورت غیرقانونی خبر داد.

بهمن کاظمیان با اشاره به اجرای حکم تخریب با دستور قضائی در صبح شنبه، ۲۷ دی‌ماه گفت: در تخلف صورت‌گرفته، در زمین کشاورزی به مساحت ۴۰۰ متر مربع بدون اخذ مجوز مراجع ذی‌صلاح و عدم رعایت محدودیت‌های میراث فرهنگی در حریم سیلک اقدام به ساخت یک باب واحد مسکونی(خانه باغ) به مساحت ۸۰ متر مربع شده بود.

وی افزود: این حکم با حضور همکاران ستادی اجرای احکام، شهرداری منطقه چهار، ستاد انضباط شهری و همچنین نیروهای کلانتری ۱۴ و یگان امدادی نیروی انتظامی اجرا و ساختمان غیرمجاز تخریب شد.

مدیر اجرای احکام شهرداری کاشان تأکید کرد: در حال حاضر تمام نهادها و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی اعم از دادستانی، نیروی انتظامی، شهرداری، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بالاترین سطح هماهنگی و همسویی در مسیر مبارزه با تغییر کاربری اراضی ملی، ساخت و ساز غیرمجاز و جلوگیری از فعالیت‌ مخرب سودجویان و دلالان قرار دارند.

کاظمیان در خاتمه به ۶ حکم تخریب بناهای غیرمجاز در حریم سیلک در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: اجرای احکام شهرداری کاشان این آمادگی را دارد تا به محض صدور حکم توسط مراجع قضایی، در جهت اجرای آن اقدام کند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp