ماده ۹ چگونه به معضل چندین ساله محور امیرکبیر پایان می‌دهد؟

درسال جدید شهردار کاشان از آغاز آزادسازی‌ محور امیرکبیر در آینده نزدیک خبر داد. به گفته وی این اقدام با استفاده از ظرفیت ماده ۹ قانون تملک شهرداری‌ها در پی درخواست شهرداری کاشان و دستور وزیر کشور رقم خواهد خورد. شهرآن در این باره به ارائه اطلاعات بیشتری می‌پردازد.

در گفت‌وگو با لیلی عاج مطرح شد:
تئاتر مهر کاشان جای خود را در تقویم رویدادهای تئاتری کشور باز کرده است

لیلی عاج از کارگردانان و نویسندگان نام‌آشنای تئاتر ایران است. او در شانزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان با «کجایی ابراهیم؟» حضور یافته است که علاقه‌مندان می‌توانند آن را تا ۲۰ فروردین در سایت تیوال https://tiw.al/mehrfestival مشاهده کنند. لیلی عاج در گفت‌وگو با شهرآن از اولین تجربه خود در حوزه دفاع مقدس و سومین حضورش در تئاتر مهر می‌گوید.

درباره ایده‌پردازی و اجرای پوستر تئاتر مهر شانزدهم
کشیده شدن پرده سفید تئاتر بر وضعیت سیاه کرونا

حسین آقامیری ایده پردازی، طراحی و اجرای پوستر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر را بر عهده داشته است که چند روز پیش رونمایی شد. پوستر این دوره جشنواره فضایی کمی متفاوت از دوره های قبل دارد و همین باعث شد «شهرآن» با خالق آن به گفت‌و‌گو بنشیند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp