بهره‌برداری از بوستان اهل قلم تا پایان آبان‌ماه

معاون عمران و ترافیک منطقه دو شهرداری از بهره‌برداری بوستان اهل قلم فاز دو شهرک ناجی آباد تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: عملیات عمرانی این پارک بزرگ شامل فرهنگسرا، وسایل تندرستی، زمین بازی، نمازخانه و دیگر تجهیزات رفاهی تفریحی با مساحتی بالغ بر ۱۶ هزار مترمربع و اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال در سال گذشته آغاز شد.

ارتقای تعاملات اجتماعی با احیای مرکز محله درب باغ

معاون عمران و ترافیک منطقه یک شهرداری گفت: پروژه احیای مرکز محله درب باغ، ارتقای تعاملات اجتماعی را برای ساکنان این بافت تاریخی به همراه دارد و علاوه بر محلی برای ورزش و بازی کودکان و نوجوانان، برای توقف و استراحت کوتاه گردشگران نیز حائز اهمیت است.

بهره‌برداری از پل بلوار ساحلی تا پایان هفته جاری

معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری با تبیین روند احداث و پیشرفت فیزیکی پل همسطح بلوار ساحلی به خیابان ملا حبیب‌الله شریف کاشانی(درب اصفهان) از بهره‌برداری این پروژه تا پایان هفته جاری خبر داد.

جامعه هدف حوزه ارتباطات شهرداری یک قشر یا سلیقه‌ای خاص نیست

مهدی بذرافشان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در مصاحبه با برنامه رادیویی صبح سیلک، جایگاه امروز روابط عمومی را نسبت به گذشته مناسب‌تر توصیف و عنوان کرد: ضرورت جایگاه ارتباطات در پیشبرد اهداف عالی سازمان بر همگان روشن شده است. امروز، انتظار از حوزه روابط عمومی، تأثیر درازمدت و نقش آفرینی درست در ارتقای عملکرد و انتقال نگرش‌های واقعی سازمان‌هاست.

۲.۵ برابر اجرای آسفالت معابر منطقه دو نسبت به پیش‌بینی‌ اولیه در سال ۹۸

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: در سال گذشته، بیش از ۲.۵ برابر نسبت به میزان پیش‌‎بینی شده یعنی به مساحت تقریبی ۱۸۰ هزار متر مربع از معابر سطح منطقه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان آسفالت شد.

ارتقای «فرهنگ عمومی» و «مهارت‌های زندگی»، رویکرد محوری فرهنگسرای بانو

مدیر فرهنگسرای بانوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با اشاره به ضرورت شناخت نیازها و دغدغه‌های بانوان شهر گفت: فعالیت‌های فرهنگسرای بانو، به عنوان پاتوقی برای حضور بانوان شهر، حول ارتقای آموزش‌های فرهنگ عمومی و مهارت‌های زندگی می‌چرخد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp