کد خبر:

8222

http://shahron.ir/?p=8222

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس از تعطیلی سه ماهه انجام می‌شود
فعالیت مجدد بازار روز شهروند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کاشان گفت: بازار روز شهروند، مجوز برگزاری و از سرگیری فعالیت خود را با رعایت تمهیدات و پروتکل‌های بهداشتی دریافت کرده است.

مهدی پایواره با تأکید بر اینکه حفظ سلامت عمومی جامعه، فوق‌العاده حائز اهمیت است، بیان کرد: بازارهای روز از جمله مکان‌هایی هستند که بیشترین مراجعان را دارد؛ در همین راستا جهت پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بازار روز شهروند، واقع انتهای بلوار دانش در مجاورت پارک آیت‌الله مدنی فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کاشان با درخواست از مردم برای رعایت فاصله اجتماعی، زدن ماسک و شرایط بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری، افزود: بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری از کرونا در کاشان، فعالیت کلیه بازارهای روز از ابتدای اسفندماه سال گذشته تعطیل اعلام شده بود و اکنون این مراکز می‌توانند با رعایت اصول بهداشتی به طور مجدد به فعالیت خود ادامه دهند.

پایواره با اشاره به حضور نماینده اداره بهداشت در مراکز تحت نظارت این حوزه عنوان کرد: با توجه به اینکه این اماکن در فضای روباز قرار دارند به طور کامل مدیریت می‌شوند و در این زمینه مقرر شده است محیط روز بازارها قبل و بعد از آغاز به فعالیت به صورت کامل ضدعفونی شوند و از ورود افراد بدون ماسک خود داری شود.

مدیر حوزه ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کاشان ساعت فعالیت بازار روز شهروند را روزهای جمعه از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ اعلام نمود و گفت: با توجه به اعتراضات مردمی و معضلات ترافیکی در محدوده متعارف بازار روز و باتوجه به سیاست‌های کلی شهرداری، بازار روز شهروند در لیست جابه‌جایی مکان خواهد بود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp