کد خبر:

8111

http://shahron.ir/?p=8111

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس از گذشت دو سال و نیم از یک وعده
تابلو احسان حاج‌صفی کجای شهر است؟

یکی از شهروندان کاشانی با ارسال مطلبی به شهرآن در ارتباط با وعده‌ای که در تیرماه 95 مبنی بر نام‌گذاری یکی از خیابان‌ها یا میدان‌های شهر به نام احسان حاج‌صفی داده شد و تا کنون عملی نشده است، نوشت:

حرف و حدیث‌های اخیر در شهر تهران بر سر نام‌گذاری یکی از خیابان‌ها باعث شد به یاد قولی که آقای علی رسول‌زاده، عضو و رئیس پیشین شورای اسلامی شهر کاشان برای نام‌گذاری خیابان یا میدانی در کاشان به نام ملی‌پوش شهرمان، احسان حاج‌صفی داد، بیفتم.

رئیس وقت شورای اسلامی شهر کاشان در جشن قدردانی از کاپیتان تیم ملی کشورمان که همراه با سایر ملی‌پوشان در جام جهانی ۲۰۱۸ درخشیده و خاطر ملت ایران را شاد کرده بود وعده داد که خیابان یا میدانی به نام این فوتبالیست کاشانی مزین شود.

از تیرماه ۱۳۹۷ و آن مراسم قدردانی در آمفی‌تئاتر روباز بام شهر بیش از دو سال می‌گذرد و گویا آقایان مسئول وعده خود را از یاد برده‌اند. شایسته است که شورای شهر پنجم در مدت زمان باقیمانده به آن وعده عمل کند؛ چون که به هر حال آقای رسول‌زاده نوید آن اتفاق را به پشتوانه جایگاه حقوقی خود داد و چه نیکو خواهد بود که با پیگیری‌های این عضو محترم شورا و همچنین آقای پورعسگری که ریاست شورا را در آخرین سال عهده‌دار است، محقق شود.

زشت است وعده یک کاری را در حضور یکی از سرمایه‌های اجتماعی شهر و همچنین مردم بدهیم و خبرش در رسانه‌ها بپیچد؛ اما پس از این همه وقت عملی نشده باشد.

چهره‌های معاصر کاشانی در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری، صنعتی و ورزشی کم نیستند و زیبا خواهد بود در کنار سایر شخصیت‌های ارزشمند نظیر ملامحسن فیض کاشانی، فاضل نراقی، باباافضل و … که خیابان‌های مرکزی شهر به نامشان است، ردی از این عزیزان هم بر تن این شهر پرافتخار باقی بماند تا علاوه بر سرمایه‌های اجتماعی گذشته خود به سرمایه‌های امروزمان هم مباهات کنیم.

عکس:خبرگزاری ایرنا/مهدیار زمزم

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp