کد خبر:

8159

http://shahron.ir/?p=8159

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارمین «رو در رو» با عفت پدرام‌فر
در دوره فعلی شورا اعتباری در اختیار اعضا قرار نگرفته است

عضو شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی شهرداری‌ها در یازدهمین نوبت «رو در رو» بر این نکته تأکید کرد که اعضای شورای شهر فعلی اعتباری جهت حمایت از فعالیت‌های گروه‌های مراجعه‌کننده ندارند.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان یکی از مشکلات اعضای شورای اسلامی شهر را در اختیار نداشتن اعتبار مالی دانست و گفت: هیچ اعتباری در اختیارمان نیست تا از گروه‌ها و نهادهای مردمی که برای کار فرهنگی؛ به عنوان مثال در حوزه خانواده مطالبه‌ای دارند حمایت کنیم.

عفت پدرام‌فر با اشاره به اینکه در دوره‌های قبل اعتباراتی در اختیار اعضای شورای اسلامی شهر کاشان قرار می‌گرفت، تأکید کرد: در طول سه سالی که از عمر شورای فعلی می‌گذرد حتی ریالی بودجه تنخواه یا اعتباری که در اختیار عضو شورا قرار بگیرد تا بتواند در جایی که نیاز می‌بیند هزینه کند وجود نداشته است.

وی شرایط کشور و به خصوص وضعیت شهرداری‌ها را از لحاظ اقتصادی خوب ندانست و عنوان کرد: در واقع شهرداری کشتی به گل نشسته‌ای است که خودش هم نیاز به حمایت دارد. دولت سهم شهرداری‌ها را نمی‌پردازد، هزینه‌های شهرداری‌ها بالاست و درآمد مردم کم است و نمی‌توانند عوارض را بپردازند. به طور کلی دخل و خرج به هم نمی‌خواند؛ البته این‌ها از چالش‌های کشوری است و تنها گریبانگیر شورای اسلامی شهر و شهرداری کاشان نیست.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp