کد خبر:

7627

http://shahron.ir/?p=7627

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناس مسئول فضای سبز منطقه دو شهرداری بیان کرد
وجود ۶۰ هکتار فضای سبز در سطح منطقه دو

کارشناس مسئول فضای سبز منطقه دو شهرداری با اشاره به وجود ۶۰ هکتار فضای سبز در سطح منطقه دو گفت: ۳۰ هکتار از این میزان شامل فضای سبز پارک‌ها، بوستان‌ها و میادین می‌شود.

علی راشدی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک، جغرافیای منطقه دو شهرداری را پرجمعیت‌ترین مناطق شهری با تنوع اداره‌ها و ارگان‌های مختلف خواند و تصریح کرد: ۳۰ هکتار از میزان کل فضای سبز این منطقه شامل درختکاری و گل‌کاری معابر اصلی و رفیوژ بلوارهای سطح منطقه می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت ارتقای خدمات شهری در بافت‌های پرجمعیت خاطرنشان کرد: بهسازی پارک‌ها و میادین در کنار کاشت گل و استفاده از گونه‌های مقاوم به خشکی از فعالیت‌های شاخص فضای سبز برای کسب رضایت شهروندان در این منطقه است.

راشدی با اشاره به برنامه‌ریزی برای انتخاب روش‌های بهینه آبیاری تبیین کرد: باتوجه به استفاده از تانکر برای آبیاری بخشی از فضای سبز تجمیعی، انعقاد قرارداد برای اجرای سیستم‌های نوین آبیاری با هدف حفاظت از منابع سفره‌های آب زیر زمینی در دست اقدام است.

وی با اشاره به طرح های آتی فضای سبز سطح منطقه اذعان کرد: بهسازی فضای سبز چندین پارک در دستور کار قرار گرفته تا مانند دو سال گذشته فضای سبز بانشاطی مزین به گل های متنوع برای شهروندان رضایتمند باشد.

وی از خانواده‌ها خواست در حفظ و مراقبت از فضای سبز پارک‌ها و بوستان‌ها کوشا باشند و در صورت مشاهده تخریب توسط افراد خاطی، آن را به سامانه ۱۳۷ گزارش نمایند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp