کد خبر:

10221

http://shahron.ir/?p=10221

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گلایه مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان
گوش شنوایى براى رسیدگى به دغدغه‌هاى کارکنان این سازمان وجود ندارد

مديرعامل سازمان آرامستان‌های شهردارى کاشان در گفت‌وگو با شهرآن گفت: در صورت واکسینه نشدن پرسنل این سازمان در برابر ویروس کرونا احتمال اختلال در خدمت‌رسانی به شهروندان وجود دارد كه تبعات ناگوارى را به دنبال خواهد داشت.

غلامعلی ساران ابراز کرد: تاکنون کارکنان بیش از ۹۰ درصد سازمان‌هاى آرامستان‌ها در سطح کشور، واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند؛ ولی با وجود همه درخواست‌ها و نامه‌نگاری‌های متعدد با دانشگاه علوم پزشکى، تاکنون این امر در کاشان محقق نشده است.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی چندین نیروی اداری سازمان آرامستان‌هاى کاشان به دلیل مبتلا شدن به کرونا در حال مداوا و گذراندن دوره نقاهت خود هستند که در صورت ادامه ابتلای چند نفر دیگر، این سازمان به طور عملی فلج خواهد شد و دیگر قادر به ارائه خدمت‌ به مرم نخواهد بود.

وی با بیان اینکه پرسنل سازمان آرامستان‌ها از ابتدای شیوع کرونا در کاشان در خط مقدم مقابله با کرونا در خدمت‌رسانی به شهروندان ایثار می‌کنند، افزود: با وجود تمام مکاتبات صورت‌گرفته و ارائه درخواست‌هاى شفاهى مکرر، تاکنون تنها ۱۵ نفر از ۴۴ پرسنل این سازمان واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند‌.

ساران با درخواست از مسئولان شهر و دانشگاه علوم پزشکى برای پیگیری واکسن کارکنان سازمان آرامستان‌هاى کاشان، گفت: بعد از بیمارستان‌ها، آرامستان‌ها در مقام دومین مرکز پرخطر شیوع کرونا معرفی شده‌اند که این امر نیازمند توجه ویژه به واکسینه کردن نیروهای آن در برابر ویروس کروناست.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp