کد خبر:

10054

http://shahron.ir/?p=10054

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با معرفی و تقدیر از برگزیدگان صورت گرفت
پایان جشنواره سراسری تئاتر مهر در خانه طباطبایی‌های کاشان

شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر با معرفی برگزیدگان بخش‌های رقابتی صحنه‌ای، کودک و نوجوان و بخش نمایشنامه‌نویسی در خانه تاریخی طباطبایی‌ها پایان یافت.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره که با حضورسعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان، محمدحسین واحدیان رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، خیام وقارکاشانی دبیر جشنواره، امیرحسین حریری‌کاشانی رئیس مرکز تئاتر مولوی، تعدادی از مدیران شهری و هنرمندان برگزار شد، آرای هیأت داوران شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان اعلام شد.

در بخش صحنه‌ای هیأت داوران متشکل از گلاب آدینه، حسین پاکدل و سعید خسروی بدون اولویت معرفی، جوایز این بخش شامل دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی را به آرش فلاحت‌پیشه از تهران برای نمایش «پنهان خانه پنج در» و کیانوش ایازی از تهران برای نمایش «زیپ» اهدا کرد.

همچنین در بخش کودک و نوجوان با رأی هیأت داوران متشکل از فردوس حاجیان، لیلی رشیدی و فرناز ماجدی دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی به فرزاد لباسی از همدان برای نمایش «موش کجا گربه کجا»، وحید نفر از تهران برای نمایش «آرزوهای یک موش کور» و رامین کهن از تهران برای نمایش «موش تا موش» تعلق گرفت و هیأت داوران لوح تقدیر و جایزه نقدی را به عمادالدین رجبلو برای نمایش دشمن خدا از گرگان اعطا کرد.

در بخش متون نمایشی و نمایشنامه‌نویسی بر اساس رأی ایوب آقاخانی، محسن خسروی و مهدی صفاری‌نژاد از نویسندگان و هنرمندان ارزنده تئاتر کشور، نمایشنامه «پانزده متر و نیم» نوشته عباس چهل‌تنان از شیراز، راضیه نوشته شهرام احمدزاده از تهران و نمایشنامه «اتفاق» به نویسندگی محمدصادق خیمه‌کبود از کاشان به عنوان نمایشنامه برگزیده انتخاب و به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

تقدیر از برگزیدگان بخش‌های رقابتی این دوره از جشنواره (صحنه‌ای، کودک و نوجوان و بخش نمایشنامه‌نویسی)، سخنرانی سعید ابریشمی‌راد شهردار و میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، ارائه گزارش خیام وقارکاشانی دبیر جشنواره، اجرای موسیقی سنتی به دست حسین جان خسروی و پخش آنونس از جمله برنامه‌های آیین پایانی دوره شانزدهم جشنواره سراسری تئاتر مهر بود که با همراهی هنرمندان منتخب و مسئولان اجرا شد.

شایان ذکر است اختتامیه شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با محدودیت تعداد حاضران برگزار و این مراسم از صفحه اینستاگرام جشنواره به صورت زنده پخش شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp