کد خبر:

10138

http://shahron.ir/?p=10138

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
برچسب

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پاس قدردانی از سرمایه‌های اجتماعی خطه نخستین‌ها رقم می‌خورد
اعطای نشان‌های افتخار تمدن، مهر و فخر سیلک به چهره‌های شاخص کاشانی

شهردار کاشان از افتتاح دبیرخانه اعطای نشان افتخار، همزمان با هفته «میراث جاودان» و تعلق نشان‌های «تمدن»، «مهر» و «فخر سیلک» به شش شخصیت کاشانی در حوزه‌های مختلف خبر داد.

به گزارش شهرآن، سعید ابریشمی‌راد با بیان اینکه یک بار در سال ۱۳۹۷ چنین اتفاقی صورت گرفت و در دو سال گذشته به دلیل ویروس کرونا معطل ماند، گفت: شهرداری کاشان تصمیم گرفت تا این اتفاق فرخنده با ساختاری منسجم‌تر و متفاوت با گذشته در سال جاری رقم بخورد و از این پس به صورت دائم و پیوسته برگزار شود.

شهردار خطه نخستین‌ها با اشاره به اینکه کاشان همیشه به مفاخر و مشاهیر خود بالیده است، عنوان کرد: هدف از اعطای این نشان‌ها ، قدردانی از چهره‌هایی است که با فعالیت‌هایشان نام کاشان را زنده نگاه داشته‌اند. اعطای این نشان علاوه بر آنکه قدردانی از زحمات این عزیزان و معرفی آنها به جامعه است، به افزایش مسئولیت‌پذیری این بزرگان نسبت به پیشرفت شهر و کشورشان و همچنین الگوسازی برای نسل جوان هم کمک خواهد کرد.

ابریشمی‌راد رسالت هفته میراث جاودان را معرفی و تکریم افتخارآفرینان کاشان در گذشته و امروز خواند و تشریح کرد: در این ایام علاوه بر تأسیس دبیرخانه اعطای نشان شهروندی در فرهنگسرای دانش، با برگزاری برنامه‌های مختلف به معرفی گسترده نام‌آوران کاشانی در سطح شهر، رادیو کاشان و سیمای اصفهان پرداخته خواهد شد.

وی شاخص‌ترین برنامه این هفته را بزرگداشت مفصلی دانست که در شب ۱۶ تیرماه برگزار خواهد شد و توضیح داد: این برنامه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مسئولان عالیرتبه شهر در خانه طباطبایی‌ها برگزار می‌شود و طی آن به شش تن از سرمایه‌های ارزشمند شهر کاشان نشان‌ شهروندی اعطا خواهد شد.

ابریشمی‌راد بر وجود کمیته‌های پایش و انتخاب برای شناسایی نام‌آوران کاشانی حائز ویژگی‌های‌ لازم تأکید و تبیین کرد: برای ساز و کار اعطای نشان ساختار و آیین‌نامه‌ای لحاظ شده است تا هر سال سه شخصیت در عرصه‌های مختلف علمی، هنری، ادبی، ایثار و شهادت و… انتخاب شوند و به دلیل عدم برگزاری این رویداد در دو سال اخیر، امسال به شش شخصیت نشان شهروندی اعطا می‌شود.

شهردار خطه پرافتخار کاشان در پایان افزود: این اتفاق در قالب آیین‌نامه‌ای مشخص و در کمیته‌هایی با حضور نمایندگانی از شورای اسلامی شهر کاشان، شهرداری، فرمانداری ویژه، دانشگاه کاشان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شورای فرهنگ عمومی و صاحب‌نظران مرتبط با این امر رقم خورده است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp