کد خبر:

10152

http://shahron.ir/?p=10152

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهردار کاشان:
آزادسازی محور امیرکبیر همزمان در سه مقطع در حال انجام است

شهردار کاشان از تحقق یافتن مطالبه دیرینه مردم کاشان در رابطه با آزادسازی و بهسازی محور امیر کبیر در سه نقطه خبر داد و گفت: علاوه بر عملیات آزادسازی و بهسازی چهارراه سلمان فارسی تا میدان الغدیر، در حال آزادسازی میدان الغدیر تا کوچه بهار و همچین زیرسازی و آزادسازی ادامه چهارباند تا هتل امیرکبیر هستیم.

به گزارش شهرآن، سعید ابریشمی‌راد در بازدید اعضای فعلی و آینده شورای اسلامی شهر از پروژه‌های شاخص شهری عنوان کرد: شهرداری اصلاح میدان عامریه، روکش آسفالت مسیر چهارباند و ادامه آزادسازی آن تا هتل امیرکبیر را در برنامه دارد که به زودی به اتمام خواهد رسید.

وی به مقطع میدان الغدیر تا کوچه بهار در محور امیرکبیر اشاره و تشریح کرد: در طول این مسیر هفت پلاک در طرح تعریض قرار دارد که در حال آزاد سازی است و تا کنون دو پلاک مورد توافق قرار گرفته است که در صورت تکمیل از چهارراه سلمان فارسی تا کوچه بهار به صورت کامل عقب‌نشینی خواهد شد.

شهردار کاشان افزود: با اتمام عملیات آزادسازی در این سه مقطع می‌شود گفت که بخش قابل توجهی از طرح تعریض محور امیرکبیر انجام خواهد شد و در آینده راه زیادی تا تحقق کامل مطالبه دیرینه مردم کاشان نخواهد بود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp