کد خبر:

5368

http://shahron.ir/?p=5368

کپی لینک
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
برچسب

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معتمد ناحیه یک منطقه یک:
«چارسو» اقدامی مهم برای رفع چالش ترافیکی باب‌الحوائج است

معتمد ناحیه یک منطقه یک، اجرای پروژه پارکینگ طبقاتی و سرای تجاری فرهنگی چارسو را اقدامی مهم و مثبت برای رفع مشکل پارک خودروها و عبور و مرور در خیابان باب‌الحوائج و مسیرهای منتهی به آن دانست که این محدوده را به گلوگاهی چالش‌ آفرین تبدیل کرده است.

اصغر زجاجی با اشاره به برگزاری تور بازدید معتمدان از پروژه‌های شهری، آن را اقدامی ارزشمند خواند اما حضور معتمدان آشنا به مسائل فنی و تخصصی عمرانی و شهرسازی را نیز یک ضرورت قلمداد کرد.

وی، در خصوص پروژه پارکینگ طبقاتی چارسو، آن را پروژه‌ای مهم دانست و گفت: با این پروژه می‌توان بسیاری از مشکلات رفت و آمد در این محدوده را برطرف کرد.

این معتمد ناحیه یک منطقه یک با تأکید بر ضرورت اجرای پروژه‌های ترافیکی در منطقه، بهره‌برداری از پل عابر و موتورسوار در بلوار شهیدان بارفروش را نمونه بسیار خوبی برای تأثیر این نوع پروژه‌ها در کاهش سوانح و تصادفات رانندگی عنوان کرد.

زجاجی، نتیجه رونق اقتصادی این پروژه را در صورت سیاست‌گذاری و اجرای صحیح یادآور شد و گفت: باید محوریت فعالیت سرای تجاری فرهنگی در نظر گرفته شده در این پروژه بر مبنای صنایع دستی و تولیدات صنعت‌گران بومی باشد .

وی اضافه کرد: با این اقدام علاوه بر پاسخ به نیاز گردشگران داخلی و خارجی به عنوان عمده استفاده‌کنندگان از این محدوده، می‌توان نسبت به اشتغال‌زایی و رونق کسب و کار بومی اقدام کرد.

زجاجی، در مورد موضوع تخریب خانه تاریخی مقدم و ارتباط آن با این پروژه، این ادعا را بی‌اساس خواند و خواستار اظهارنظرهای کارشناسانه مبتنی بر اطلاعات و واقعیت‌ها در اینگونه موارد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp