کد خبر:

5637

http://shahron.ir/?p=5637

کپی لینک
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهره‌برداری از پل بلوار ساحلی تا پایان هفته جاری

معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری با تبیین روند احداث و پیشرفت فیزیکی پل همسطح بلوار ساحلی به خیابان ملا حبیب‌الله شریف کاشانی(درب اصفهان) از بهره‌برداری این پروژه تا پایان هفته جاری خبر داد.

سیدفرهاد حسینی در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک تصریح کرد: پروژه پل همسطح روی رودخانه ساحلی به درب اصفهان یکی از درخواست‌های معتمدان محلی بود که پس از طرح و تصویب در شورای ترافیک شهرستان از سال گذشته به اجرا درآمد.

وی با اشاره به تعریف مسیرهای رفت و برگشت مناسب در این پروژه تصریح کرد: با توجه به مشکلات ترافیکی ناشی از تجمیع ترافیک و دشواری مسیر دسترسی‌ها و سوانح رانندگی به دلیل اجبار شهروندان به طی مسیر قانونی از جمله عللی است که اجرای این پروژه را ضروری می‌سازد.

معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری با اشاره به اتمام اجرای آسفالت و نصب علایم ترافیکی این پل طی یکی دو روز آینده تأکید کرد: به منظور بهبود بهتر دسترسی‌ها، لاینی دیگر به اطراف این پل اضافه شده تا دسترسی به محورهای دیگر را سهل‌تر کند.

وی پروژه پیاده‌راه فیض کاشانی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد را یادآور شد و گفت: سنگ‌چینی و مبلمان شهری این پروژه در حال تکمیل و نهایی شدن برای بهره‌برداری است.

به گفته معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری بهسازی میدان بخارایی، تکمیل ساختمان اداری منطقه سه، احداث خانه فرهنگ کوی حسین‌پور و اجرای آسفالت مکانیزه بلوار سردار واجدی، صیاد شیرازی و… از مهم‌ترین پروژه‌های در درست اقدام و تکمیل این منطقه است.

گفت‌و‌گوی کامل را در فایل صوتی زیر بشنوید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp